Vyrobia mi obrúčku podľa vlastného obrázku?

Profilova fotka
caute babi, neviete mi niekto povedat, ako je to s vyrobou obrucok? Najdem niekde zlatnika, ktory by mi vyrobil obrucky podla obrazka, ktory som si stiahla z webu? Alebo je to len tak, ze zlatnici si robia to, co si oni sami narhli? Dakujem krasne
Odpovedať
Samozrejme, su zlatnici, ktori ti urobia co chces aj podla obrazka :-)
Odpovedať
ja som o takom zlatnictve zalozila temu http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Ahoj mitinka9 tak ja osm si nasla na nemeckej stranke prekrasne obrucky (kuk do albumu) a dala si ich robit v blave u jedneho co mi tu baby na mojejsvadbe doporucili. lenze obrucky su neni vobec podla mojich predstav ani podla obrazku vraj sa tazko robia lebo to je "zvacsenina" a tam nic nevidiet dobre...a tak. a nakoniec vyjdu drahsie ako keby som si ich objednla z nemecka. dokonca este aj postovne a gravir k tomu ma vyjde len 25 a dake drobne a u neho sa ani nepytaj...nerozumiem tomu a pritom sme u toho pana zacinali na 15. tak to je moje sklamanie ale idem pozriet co odporucila anaxamon...
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave toho sa obavam, ze ak mu dam kvalitnu fotku, nebude problem, no cena bude asi dost vysoka...
Odpovedať
anaxamon: uzosm citala ze si si sadla robit obrucky v zlatnictve chameleon, no ja sa neviem preklikat na nete nan. nemas nahodou www adresu nech sa na nich pozriem? mirinka :( my sme sa svojich vysnenych vzdali, normalne som aj vecer plakala koli tomu, lae co sa da robit musime si vybrat ine, bezne :(
Odpovedať
butt sem http://www.mojasvadba.sk/companies/co...
Odpovedať
Butterflicka - Mojka a nedalo sa to kupit z tej nemeckej stranky ? Ja si myslim, ze uz nie su taki zlatnici u nas ako kedysi byvali, to je moj nazor. Ja mam bratanca zlatnika a ten bol dobry, lenz nakoniec skoncil pri inom povolani :-S
Odpovedať
Ale poviem ti vyrobit take obrucky kde sa prelina zlte a biele zlato je fakt drina... hmm kazdy berie klasiku.
Odpovedať
Profilova fotka
Butterflicka: to co mas v albume je iba obrazok, uz mas tvoje prstienky doma? A kde si si ich dala nakoniec robit? Alebo ti ich dodaju z Nemecka?
Odpovedať
ahojte baby, viete mi poradit ako dlho vo vseobecnosti trva vyroba obrucok? nechceme nic specialne, ale viem ze obrucky sa vyrabaju ale neviem kolko dopredu by sme to mali zajednat. mame svadbu v septembri a uz zacinam stresovat? vdaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronica: no ja by som na tvojom mieste uz zacala so zhananim. Sice ja osobne sa este obruckami nezaoberam, no urcite ich budem riesit take 4 mesiace dopredu, pre kazdy pripad. Ved tie su najhlavnejsie nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky..v priemere 3-4 tyzdne..kedze su teraz dovolenky,mozno niekde aj dlhsie..nam povedali zhruba mesiac..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ak chcete...skvely kontakt na jedneho zlatnika v BA... Zlaty chalan...robi na zakazku a ma velmi rad kreativnych zakaznikov siddesign
Odpovedať
radlinka:dalo sa to objednat, ale kym sme zistili, ze ich tento nas nevie vyrobit tak maju cele letne prazdniny dovolenku, zacinat budu 20.8. co je pre nas neskoro kedze 30.8. mame svadbu, a okrem toho stali skoro 30000SK. ach no nevadi zmenili sme ich :( anax:dakujem uz to ide
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vyroba obrucok podla predstav by nemala byt problemom v ziadnom riadnom zlatníctve. Ale chcem Vás upozorniť, ak ste z okolia HLOHOVCA - nedavajte si ich za ziadnych okolnosti robiť v zlatníctve LOROS (na namesti, smer danovy urad). My sme zial urobili tuto velku chybu a dopadli sme nasledovne: obrucky mali byt do 2 tyzdnov za 9-10 litrov, prisli takmer o 2 mesiace a stali 15600. Dostali sme sice velkorysu zlavu - 2600 sk, ale nesedel ani gravir a vonkoncom nie velkosti. Obom nam su velke. Skracovanie malo byt zadara a hotove hned na 2 den... dnes po tyzdni sa idem pozriet, ako to vyzera, pretoze opat neboli hotove vtedy, ako sa majitelka zarucila!!! A to este nehovorim o tom ako sa v tomto obchode spravaju k zakaznikom!
Odpovedať
My sme si dali urobit obrúčky na mieru a netradičné a nemali sme žiaden problém. Ešte predtým ako nam vsadil kamienky sme si ich vyskúšali lebo potom sa ťažko rozširujú alebo zužujú. No skrátka profi práca.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?