Ako oznámiť nový termín svadby

Ahojte baby, prosím o radu. Svadba mala byť minulý rok, oznámenia boli rozdané. Keďže sme svadbu presúvali, tak sme to riešili kartičkami, kde bolo napísané, že svadba bude a nový termín oznámime. Termín máme, len neviem ako to opäť oznámiť, nenapadá mi vôbec žiadny duchaplný text. A teda, keď sme kartičky dávali vtedy, chceme aj teraz, viete mi dať prosím akúkoľvek inšpiráciu?
Odpovedať
@x_xradusx_x zavisi ako ste to oznamovali predtym podla mna🙂 niektori telefonicky, postou alebo maju webstranku atd. Ak web stranlu dala by som to tam. Postou mozes poslat karticku, s basnickou alebo bez podla toho co preferujes 🙂 mozno staci len nejako jednoducho za mili hostia, rodina, priatelia, radi by sme vam oznamili novy datum svadby xxxx. Alebo s radostou vam oznamujeme, ze sa zoberieme xxxxx 2021. Tesime sa na vas. Alebo ak ste na basnicky tak nieco v tom zmysle: drahi hostia, mila rodina, je tu pre vas jedna novina, novy datum svadby uz vieme, kedy si svoje Ano povieme. Xxx.2021. Tesime sa na vas
Odpovedať
Kamaratka ale napr menila cele oznamenia a poslala nanovo lebo z leta presuvala ma zimu. Ze ked uz ma tlacit nove karticky o zmene tal rpvmo vytlacila oznamenia s novym datumom. To je o tom co vam vyhovuje 🙂
Odpovedať
@coolwewe22 tiež som nad tým uvažovala, ale to povodne sa mi veľmi páčilo, sama som vymýšľala a niečo lepšie už zo seba asi nedam 😔
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som proste vsetkym poslala mail ze one time nevyslo snad vyjde next time, napisala datum a cas a ze ostatne sa nemení, tak aby vyhrabali letaciky ( co dostali k pozvaniam) ak meskoncili v kosi 😄 a zrekapitulovala dolezite veci v skratke
Odpovedať
Profilova fotka
keďže som na takejto prekladanej svadbe bola za družičku, s nevestou sme mali niekoľko debát a návrhov, ako to vyriešiť. nakoniec padlo rozhodnutie na rozposlanie oznámení nanovo nezmenených, teda až na dátum a s dodatkom, že sa na svadbu muselo počkať a že novomanželia si to za ten čas nerozmysleli 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?