Ako si vyrobiť svadobné oznámenia?

ahojte babenky viem ze to uz asi bolo niekde pisane ale nemozem to najst pre kratkost casu mozte mi prosim poradit v com mam robit oznamenia? robila som v skicari vyzera to super ale ked som to vytlacila tak mam okolo obrazku a pismen machule dakujem vam velmi pekne za rady :-(
Odpovedať
neviete mi poradit nikto? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ja keď robím pozvánky,tak v pover pointe. :-)
Odpovedať
no, naklepsie vycistit obrazky napr. v adobe photoshope alebo podobnom programe a potom uz kde to pospajas s textom je asi jedno. Da sa to aj v takom photoshope alebo CorelDraw alebo asi aj v powerpointe...
Odpovedať
Profilova fotka
kvitoecek: tie machule vznikajú pri úprave obrázkov v painte... vyvaruj sa tomu a radšej ich uprav nejakom inom programe... samotný finiš pozvánky potom skutočne v čomkoľvek. Paint znižuje kvalitu obrázkov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ja to mam v naplni prace a ked robim oznamka tak najlepsie je to robit v programe ktory sa vola corelDRAW. Pri tlaci je pismo krasne ciste a bezproblemov sa tam daju importovat fotografie, a robit vselijake graficke upravy.
Odpovedať
Profilova fotka
tigi: ešte ma tak nauč s tým robiť... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tigi: já mám taky nejraději Corel, a zrovna jsem si svoje vlastní ted dodělala,ale jako profesionál ti řeknu že Corel každý zavrhuje, a je to pravda, všechno je v něm moc velké, dá se říct že lepší agentury ho už nepoužívají vůbec. In Design je asi nejlepší, foto uděláš ve Photoshopu, ale já jsem odkojená na Corelu. A taky to vyjde mnohem levněji, použila jsem fotku a pak ještě koupila speciální papíry, které jsem ale musela dost dlouho shánět ale zadařilo se
Odpovedať
Ahojky, ja stále a často robím v Corel.photopaint - pokiaľ sú tam fotky, inak v Coreldraw. Obdobný je i Photoshop, ale na inom systéme... V skicári to určite nerob...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
siska11 • Dnes o 14:07 Ahojte, chcem sa spýtať, či nepoznáte nejaký program, cez ktorý sa dajú vyrábať svadobné oznámenia. Mám predlohy, len potrebujem na to program. :-) mirka20 • Dnes o 14:09 ahoj. my sme si robili cez adobe photoshop... siska11 • Dnes o 14:12 to je presný názov? Chcem to stiahnuť z IT anusik • Dnes o 17:47 adobe photoshop napr. verzia 7.0. ale mozes ich urobit aj v Adobe Ilustrator alebo v Corel draw alebo Corel Phtopaint... tych programov je naozaj vela. ja som tiez oznamka vyrabala v photoshope
Odpovedať
babule a v corele sa akym stylom da dat text na fotografiu?
Odpovedať
teda corel paintshop
Odpovedať
mno je vela programov... na vela z nich, hlavne tych kvalitnejsich potrebujes drahu licenciu.. napriklad> adobe photoshop, corell... alebo potom odporucam free soft gimp .. ma tie iste funkcie ako photoshop a da sa s nim dobre robit... popripade pre skusenejsich vektorove kreslenie..ma obrovske vyhody a tam je napriklad inscape.tam robim oznamka ja..ale budem ich posielat iba mailom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
photoshop sa da tiez stiahnut ako 30 dnova free verzia a odporucam stiahnut si aj Photoshop bibliu, kde su uzitocne rady ako s tymto programom pracovat. Z vasich prispevkov mam vsak pocit, ze pre vyrobu oznamenia vam bude stacit aj word alebo paintbrush ako napisla emjee. Tym som nechcela nikoho urazit. Co sa tyka photoshopu je perfektny na graficky navrh, upravovanie fotografii a podobne. Potom je vsak najlepsie takto pripraveny navrh preniest do Corel Draw a pridat k navrhu text a poupravovat ho pre tlač.
Odpovedať
anusik.. vlastne hej.. da sa stiahnut... som zabudla..:) mne najviac vyhovuje inscape.... daju sa robit super veci a velkost obrazku ti neovplyvni jeho kvalitu.. hlavne ak zvacsujes :)
Odpovedať
Ahojte pozeram, ze same dobre programy spomynate, ale aj vo WORDE sa daju robit dobre vecicky ;-) alebo v obycajnom PAINT - kresleni. Sice take "detske" programy, ale ponukaju ovela viac moznosti ako by ste si mysleli.
Odpovedať
ahojte..tak nas v skole trapili s photoshopom a musim povedat,ze vela veci sa mi v nom robi super..a nevidim ziadny problem ani s textom..ziskat sa da aj ceska verzia..ale ja osobne pracujem v tej anglickej a mam konkretne Adobe Photoshop CS..a zrejme aj kopec veci na svadbu bude v nom..presne ako mailove oznamko..ci aj papierove,to sa este uvidi po vzajomnej dohode..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Ahojte neviete kde najdem predlohy na oznamenia ;-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 rokoch
Profilova fotka
@brendi ahoj🙂 citala som , že robíš svadobne oznámenia,,,chcela by som to tiež skúsiť,som uplne na začiatku akurát som sin stiahla coreldraw ale nefunguje mi..vies mi poradit , kde si ho môžem stiahnuť? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@simonka_rujakova a vieš v ňom pracovať? Za mňa môžem povedať, že pre začiatočníka, samouka pomerne náročné. Vybrala by som asi iný program alebo začala s programom kde už pracovať vieš. Teda ak nechceš xy dní stráviť len skúšanom funkcií 😎 So stiahnutím neporadím, je to platený program s licenciou a stiahnuť ho môžeš len cracknutý a na čierno... a ešte ani nemusí fungovať.
Odpovedať
já jsem tvořila na canva.com a přišlo mi to geniální... intuitivní ovládání, dost základních věcí zdarma, vše online...
Odpovedať
Grafické návrhy svadobných tlačovín, tlač a poradenstvo 👍🔆😊
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 neviem ale chcela by som sa naučiť, aha a Adobe in design je ľahší? Alebo canva?.. Chcela by som skúsiť vytvárať svadobné oznámenia takže nie je to len jednorázová záležitosť.. Ale neviem v ktorých programoch sa to dá urobiť na profesionálnej úrovni, ďakujem za každú radu😊
Odpovedať
Profilova fotka
@qlarinka zivis sa tým alebo si robila iba pre seba oznámenie? 🙃
Odpovedať
@simonka_rujakova jen pro sebe 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@simonka_rujakova Na profesionálnej úrovni v Adobe InDesign alebo v spolupráci s Adobe Illustrator pri vytváraní vektorovej grafiky. Sú to však platené programy a tiež ak to chceš robiť "profi" tak by si mala mať nejaké znalosti z oblasti grafiky prípadne polygrafie. 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
ahojte ja som si oznamenia dala robit boli krasne ale potom som mala viac casu a chem si este urobit k tomu menovky a vsetko ostatne tiez som rozmyslala ze si sama urobim ale ked to clovek nerobi stale tak je to pracne no a pri hladani som nasla tuto super stranku kde je milion oznameni a vsetko k tomu s free mounth trial tak vyskusam . a najlepsie na tom je ze som tam nasla presne take oznamenia ake som si dala robit. https://stock.adobe.com/ tak vyskusajte 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?