Kde objednať originálne oznámenia?

Profilova fotka
Ahojte, objednávali ste niektorá oznámenia z internetu ?? .. niečo originálne, s fotkou prípadne na spôsob telegramu, veselé a pod ?? .. Sama sa do výroby púšťať nechcem, a nemáme v rodine žiadneho grafika Viete mi odporučiť stránku, kde zoženiem pekné oznámenia? a hlavne spoľahlivo ??? Ďakujem :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si idem robiť sama a robím grafické návrhy aj iným :) keby si chcela urobím ti návrh a ty si to dáš vytlačiť ...;) za návrh neberiem veľa len musíš mať predstavu čo by si chcela :)
Odpovedať
nam to sice robil grafik, ale navrhovali sme si sami... originalne na internete urcite nezozenies - myslim take tie bezne stranky, lebo to potom kazdy si mysli, ze ma originalne a zrazu vidis kazde druhe rovnake (napr. tento rok nejaky veniec s kvietkami a v strede mena snubencov a dalsie info - konkretne mam doma take 3 :D )... tu urcite najdes niekoho, kto sa tomu venuje, pripadne skus stranku jaspravim.sk :)
Odpovedať
Skus na sashe niekoho osloviť :) ja som si tam tiež vybrala. Slečna robí návrh za 10€, môžeš si vybrať nejaký, ktorý už má hotový a prerobiť si ho podľa seba, alebo si vytvoríš úplne nový. Je tam toho kopa :)
Odpovedať
my sme si oznamenie robili tiez len sami. pokial chces fotku a nejaky popis, tak si to vies aj sama spravit. treba tomu len obetovat cas a potom aj usetris peniaze. podla mna firmy za to beru nekrestanske peniaze.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si robili sami, ale znama mala Vanilkovy Kaktus a druha SISINE a boli spokojne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hudzi to sú webové stránky, ktoré robia svadobné oznámenia??
Odpovedať
Profilova fotka
@irra15 https://www.sisine.sk/galeria/ , https://vanilkovykaktus.sk/ a aj Flordeluxe
Odpovedať
skus na sashe je tam vela ručne robených oznámeni
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ja ti tiez mozem spravit za symbolicku cenu
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem uz mame zo sashe nasli sme kraaasne :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?