Pozvánka k svadobnému stolu - korona obmedzenia

Ahojte nevesty, prosím Vás ako riešite pozvánky ku svadobnému stolu, keď neviete, či tam budete môcť kvôli obmedzeniam nakoniec všetkých pozvaných? My meme svadbu 26.6, pôvodný plán počtu hostí bol cca 80 ľudí, ale rátame aj s tým, že to môžeme byť obmedzené na 50/30/ alebo obrad 6 a bez hostiny 😞 Ak ste niekto v takej situácii, píšete niečo do pozvánky? ..poraďte prosím 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Piseme odkaz na webku kde budu aktualne info. Lebo nevieme co bude - ci vobec aj ini ako najblizsi budu moct prist na obrad. Najrealnejsie vidim scenar 30 ludi v restike alebo cca 22 u nas doma - to su vsetko najblizsi ludia. Rodicia surodenci a par priatelov cizee to sa vsetko da individualne komunikovat. Vlastna sestra a najlepsia kamoska predsa nepotrebuju speci pozvanku ku svadobnemu stolu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som rozdavala iba oznamenia a povedala ze dame mesiac pred svadbou vediet ako s hostinou Iba dodatocne zavolam ze ich pozyvame aj na hostinu Svadbu mame 3.7
Odpovedať
Profilova fotka
Treba im tam napisat nejaku veticku k tomu, ze ich budete informovat, ked budete vediet aka bude situacia. Myslim, ze kazdy to pochopi.
Odpovedať
ja by som asi poslala len oznamenia s tym, ze o hostine budete informovat neskor a uz by som to riesila podla toho aka bude situacia lebo vidis ako to je teraz, dost rychlo sa uvolnuje, dva mesiace to je este dost daleko ale s tymi 80 ludmi by som asi neratala
Odpovedať
@annakp my sme tiez kazdemu poslali oznamenie + pozvanie k svadobnemu stolu, no my sme rychlo svadbu museli urychlit, kedze sa tie opatrenia sprisnovali a to sme uz vsetkym len zavolali a potom rozposlali cez socialne siete upravene pozvanky. teraz sa to neda, ved by sme sa nedoplatili, keby mame zakazdym tlacit tolko vela pozvanok.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si dala spravit specialnu pozvanku k svadobnemu stolu 😄 A ratam s alternativou 50 hosti. Kazdemu aj tak budem pri rozdavani pozvanok a oznameni hovorit, ze im dam vcas vediet (mame to napisane na speci pozvanke), ale pre istotu. Kazdy vie, aka je situacia
Odpovedať
Profilova fotka
Asi by som to s oznamenim nedavala, nemozes vediet ako to bude ked pride tvoj den. Max koho chces pozvat aj k stolu, tak by som im to osobne vysvetlila, ze sa uvidi podla toho, co a jak bude moct byt povolene
Odpovedať
my sme na pozvánky k stolu napísali niečo v zmysle, že ak to nariadenia dovolia, budeme radi, ak to s nami oslávia aj pri svadobnom stole či tak nejak... a potom keď to už bude aktuálne a budeme vedieť čo a ako, tak im individuálne zavoláme/napíšeme a tak
Odpovedať
Profilova fotka
@petraa29 aj to je celkom fajn, ono je lepsie podla mna ak sa to berie z humorom, uz nam aj tak nic ineho neostava
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?