Svadobne oznamenia vyvolane ako fotky

Profilova fotka
Ahojte dostali sme taky napad.. ze si pripravime doma svadobne oznamenie aby to bolo take osobnejsie.. nejake nase foto + text a premyslali sme zeby sme to dali vyvolat ako matne fotky.. nie na papier.. aby lepsie to vyniklo.. mali ste niektora podobne? alebo to nie je dobry napad?? :) poteším sa prípadným inšpiráciám dakujem
Odpovedať
@moncacko123 videla som už také oznámenia, že to bola iba akoby fotka s textom, aj na matnom aj na lesklom papieri. Nevravím, že to nebolo pekné, ale mne osobne sa viac páčia decentné oznámenia, s textom, možno nejakým obrázkom a nejakou básničkou. Prišlo mi to vždy také "lacné", ale nemyslím finančne, lebo aj tlač fotky môže byť drahšia niekedy než oznámenie. Ale tento rok som fotila neter so synovcom a spravila som im v programe canva pekné vianočné pohľadnice. Dá sa tam spraviť grafika, kde máš malú fotku a k tomu text, pekné písmo a všetko. Možno by som tú fotku potom riešila skôr ako taký doplnok, ale nie ako hlavnú myšlienku celého oznámenia. Ale je to vec vkusu, každému sa páči niečo iné :) Ja to beriem aj ako pohľad človeka s nižším sebavedomím, že by som sama nechcela niekoho strašiť z oznámenia.
Odpovedať
Profilova fotka
Pre mna jedina rusiva vec je text na druhej strane, maloktore fotostudio si to odpusti a to by podla mna kazilo dojem, inak preco nie. Tlac Vam uz vedia spravit na rozne papere roznym stylom, dokonca tlac stribeorneho ci zlateho prasku, ktory to ozvlastni, nie je uz tak vynimocne... ;) Popytajte sa v najblizsej tlaciarni a mozu Vas prijemne prikvapit.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?