Svadobné oznámenie s pozvaním ku stolu

Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či mal niekto na svadobnom oznámení zároveň vytlačené aj pozvanie ku stolu, čiže by sa to nedávalo ako samostatná kartička. Oznámenia aj tak budeme dávať len ľuďom, ktorí budú pozvaní aj na hostinu tak nech sa to nemusí tlačiť zvlášť (dalo by sa tak aj nejaké to euro ušetriť). Videli ste to už niekde alebo by to bolo veľmi nevhodné? Ďakujem 🙂
Odpovedať
@kristina_schlosserova podla mna je to len a len na Vas, ako si svadobne oznamenie navrhnete 🙂 a vobec mi to nepride nevhodne, praveze mi to pride ako skvely napad (napr. z pohladu eko)
Odpovedať
urcite tak spravte, usetrite 🙂 hlavne ak to ide fakt ib tym ludom, ktori su pozvani aj na hostinu, neni o com
Odpovedať
Profilova fotka
Kľudne takto, videla som to už na viacerých oznámeniach a je to úplne v pohode 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to videla na pár oznámeniach... 🙂 nevyzeralo to vôbec nejako rušivo.. 🙂
Odpovedať
to je len na vas, ale ako fajn riesenie, pokial vsetcia pozvani pojdu aj k stolu. aspon usetris na samostatnych pozvankach
Odpovedať
Kludne to tak sprav. Nemas podla mna v takomto pripade nad cim zbytocne vahat a ked usetris, tym ze bude len jedna karticka, tak podla mna este lepsie pre vas. Naco vyhazovat peniaze za tzv. zbytocnosti
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?