Dobrý svadobný salón, v ktorom sa neplatí za skúšku

Ahojte budúce nevestičky. Termín svadby sa nám blíži a už pomaly rozmýšľam nad šatami :))) Poraďte mi prosím dobrý svadobný salón, v ktorom sa nemusí platiť za skúšku. Mám skúsenosť, že sa platí 15-20e za skúšanie, čo mi príde celkom dosť ak pôjdem do 4 salónov a miniem takto 80e len za skúšku. Najprv by som chcela obehnúť tie, kde sa platiť nemusí. Ďakujem za odpovedeee <3
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj:) hmm a nevychytala si ten jediný, kde sa platí? :-N Trenčín je pre teba asi ďaleko, ale ja som tu bola v štyroch a platila som z toho v jednom,aj to len 10eur..a viem o viacerých ďalších,kde sa rovnako neplatí, skôr mi príde,že ak sa niekde platí, je to výnimočný prípad..
Odpovedať
da sa napisat mail alebo ak ma salon facebook tak aj tam im napis :) spytaj sa ci sa plati za skusku alebo nie :) to mas asi najjednoduchsie
Odpovedať
O tom som ešte ani nepočula. Akurát v jednom mali napísané, že za skúšanie viac ako 5 šiat sa platí 5€/ks.
Odpovedať
Profilova fotka
bola som v troch salónoch a ani v jednom som sa zamotné skúšanie neplatila (dva salóny v PB, jeden v ZA). Platila som až zálohu za šaty, ktoré som si vybrala. Ako píšu kočky vyššie, treba sa len spýtať vopred, za akých podmienok sa skúšajú šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez v žiadnom za skúšku neplatila...
Odpovedať
Ja som bola v BA v Dive, svadby podla ely a neplatila som, ale to bolo pred rokom.
Odpovedať
Hmm no super :) Možno som asi ja rovno na také natrafila :-O
Odpovedať
@lauri18 ahoj, ja som bola v BA min. rok v 2 salónoch a tiež som nič neplatila za skúšku šiat.
Odpovedať
salonlili
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Mate prosim niektora cerstve info v ktorom salone v BA sa neplati? Na webe to ma malokto
Odpovedať
V SalonEl sa neplati :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nuž to je ako kde. Ja som do dvoch v KE písala a platilo sa, v PO sa z dvoch co som mala záujem v jednom platilo a v SNV sa v jednom platilo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hatsepset prosim vies mi povedat v ktorzch salonoch v KE platilo?
Odpovedať
Profilova fotka
Och tuším ceremóni a french boulevard... Ale treba tam písať. Kľudne tento rok môžu mať už zadarmo, alebo tie v o mali zadarmo, tak spoplatnené 🤗
Odpovedať
Baby ak by ste potrebovali vedieť v TN aj v alii sa platí a aj v afrodite :-)
Odpovedať

Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence, odporúčam novootvorený salón White romance Piešťany, veľmi krásny salón, príjemná majiteľka s výborným vkusom. Krásne novučičké šaty , také som v iných salónoch nevidela , v dobrej cene a za skúšku sa neplatíiiii! Bola som ako doprovod kamoške , normálne mi bolo ľúto, že keď som mala svadbu ja/ pred 11rokmi/ ;-) ,takéto šaty ešte neboli .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?