Dobrý svadobný salón, v ktorom sa neplatí za skúšku

10. feb 202017

Ahojte budúce nevestičky. Termín svadby sa nám blíži a už pomaly rozmýšľam nad šatami 🙂)) Poraďte mi prosím dobrý svadobný salón, v ktorom sa nemusí platiť za skúšku. Mám skúsenosť, že sa platí 15-20e za skúšanie, čo mi príde celkom dosť ak pôjdem do 4 salónov a miniem takto 80e len za skúšku. Najprv by som chcela obehnúť tie, kde sa platiť nemusí. Ďakujem za odpovedeee <3

• Ahoj🙂 hmm a nevychytala si ten jediný, kde sa platí? 😬 Trenčín je pre teba asi ďaleko, ale ja som tu bola v štyroch a platila som z toho v jednom,aj to len 10eur..a viem o viacerých ďalších,kde sa rovnako neplatí, skôr mi príde,že ak sa niekde platí, je to výnimočný prípad..

• da sa napisat mail alebo ak ma salon facebook tak aj tam im napis 🙂 spytaj sa ci sa plati za skusku alebo nie 🙂 to mas asi najjednoduchsie

• O tom som ešte ani nepočula. Akurát v jednom mali napísané, že za skúšanie viac ako 5 šiat sa platí 5€/ks.

• Sponzor fóra
  • bola som v troch salónoch a ani v jednom som sa zamotné skúšanie neplatila (dva salóny v PB, jeden v ZA). Platila som až zálohu za šaty, ktoré som si vybrala. Ako píšu kočky vyššie, treba sa len spýtať vopred, za akých podmienok sa skúšajú šaty.

• Ja som tiez v žiadnom za skúšku neplatila...

• Ja som bola v BA v Dive, svadby podla ely a neplatila som, ale to bolo pred rokom.

• Hmm no super 🙂 Možno som asi ja rovno na také natrafila :-O

• @lauri18  ahoj, ja som bola v BA min. rok v 2 salónoch a tiež som nič neplatila za skúšku šiat.

• salonlili

• Mate prosim niektora cerstve info v ktorom salone v BA sa neplati? Na webe to ma malokto

• V SalonEl sa neplati 🙂

• Nuž to je ako kde. Ja som do dvoch v KE písala a platilo sa, v PO sa z dvoch co som mala záujem v jednom platilo a v SNV sa v jednom platilo...

• @hatsepset  prosim vies mi povedat v ktorzch salonoch v KE platilo?

• Och tuším ceremóni a french boulevard... Ale treba tam písať. Kľudne tento rok môžu mať už zadarmo, alebo tie v o mali zadarmo, tak spoplatnené 🤗

• Baby ak by ste potrebovali vedieť v TN aj v alii sa platí a aj v afrodite 🙂

• Sponzor fóra
  •  

• Dievčence, odporúčam novootvorený salón White romance Piešťany, veľmi krásny salón, príjemná majiteľka s výborným vkusom. Krásne novučičké šaty , také som v iných salónoch nevidela , v dobrej cene a za skúšku sa neplatíiiii! Bola som ako doprovod kamoške , normálne mi bolo ľúto, že keď som mala svadbu ja/ pred 11rokmi/ 😉 ,takéto šaty ešte neboli .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém