Kde hľadať svadobné šaty v okolí Bratislavy?

Ahojte, dajte mi prosím typy na svadobné salóne v BA, v TT a v okolí týchto miest. Mám predstavu princeznovske, s vlečkou a hlavne nech je cena za požičanie Max 500-600€. Ak je to vôbec možné. popr. kde viete že majú výpredaje za lepšie ceny teda pod 500€.
Odpovedať
ahoj, skus salon EL (petrzalka), maju velky vyber siat, mile panie v salone... na internete si vies aj pozriet aktualnu ponuku, pripadne ak si budes dohadovat termin, zisti si, ci ich v tom case budu mat k dispo (niekedy sa stane, ze su pozicane inde alebo na nejakych prehliadkach)... vyhoda je, ze ak si vyberies saty na prvej skuske, dostavas 10% zlavu z ceny pozicovneho... tym padom mozno aj saty, ktore poziciavaju za 600€+ dostanes za lacnejsie (ja som tak mala za 570 z novej kolekcie)
Odpovedať
za mna jednoznacne salon Zoya v Trnave.. maju krasne, moderne saty, velmi ochotne pani tam pracuju, aj ceny maju vyborne tym ze to nie je v BA - ja som si vybrala jedny z najdrahsich siat z novej kolekcie, a stali 650€, ale pokial si saty zarezervujes hned na prvej skuske, tak ide 100€ z ceny dole :) na internete nemaju ani zdaleka pofotene vsetky modely, nazivo je tam paradny vyber. a v cene mas aj zapozicanie zavoja, vankusiku pod obrucky, svadobne SPZ a podobne.. keby som sa mala opat vydavat, tak by som sla jednoznacne opat do Zoya :)
Odpovedať
@kikussaa ďakujem za typ, prosím ťa platí sa za skúšku šiat?
Odpovedať
@pa3c1a76 pokiaľ si hneď na skúške niektoré šaty rezervuješ, tak nie. pokiaľ si nerezervuješ, tak tuším hej, dákych 10€, ale to si nie som istá
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja mozem tiez odporucit salon EL v petrzalke. Velmi dobry vyber, super pristup. Ceny su tiez velmi OK, zmestis sa pravdepodobne do tvojho rozpoctu. Za skusku neplatis (aspon ja si nepamatam ze by som platila). Kamaratka mala zase zo spominanej Zoya v TT a tiez bola velmi spokojna.
Odpovedať
Ahojte ak budete zháňat saty kludne piste. Ja mam cisto nove svadobne saty, nemal ich nikto ani ja iba ked som si ich skusala v salone. Znacka je Ariamo Bridal - Debora. Velkost sa da prisposobit nakolko su vzadu na snurovacku od velkosti 36 az po 40. V pripade zaujmu poslem aj fotky.
Odpovedať
V Malackach je salon Vera... Za pozicanie tam nechas tych cca 500 € zalezi aky model presne... Neviem presne ale tusim sa tam musis objednat na skusku aby mali na teba dost casu... Za skusku neplatis nic...
Odpovedať
@pa3c1a76 aky typ siat hladas? Ja predavam cisto nove svadobne saty za 530 €. Este ich nemal nikto na svadbe ani ja nakoľko som si nakoniec zohnala iné šaty ktore mi lepšie sedia. Saty su na snurovavku vo velkosti 36 az po 40. Znacka ariamo bridal - debora
Odpovedať
@luciagundova567 šaty som ešte nezháňala, kedže som stále názoru že je extrémne skoro riešiť teraz svadbu keď ju mam až april 2021, ale tieto šaty su nadherné. čiže ak by sa vam ich nepodarilo predať, tak za rok by som sa určite ozvala.
Odpovedať
V poriadku :-) ale ak ta oslovili nevahala by som mozno uz nebudu :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dievčence, odporúčam novootvorený salón White romance Piešťany, veľmi krásny salón, príjemná majiteľka s výborným vkusom. Krásne novučičké šaty , také som v iných salónoch nevidela , v dobrej cene a za skúšku sa neplatíiiii! Bola som ako doprovod kamoške , normálne mi bolo ľúto, že keď som mala svadbu ja/ pred 11rokmi/ ,takéto šaty ešte neboli .
Odpovedať
Za mňa salón El. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?