Koľko salónov ste obehli pred vybratím šiat?

Profilova fotka
zaujímalo by ma, koľko salónov ste pobehali a koľko šiat dokopy poskúšali, než ste sa pre jedny rozhodli. Ja mám zatial obehnuté 3 salony, a skusila som asi 10 šiat. ešte sa chystám do dalších, aj napriek tomu, že už sa mi 2 šaty páčia a sedia mi.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v 1 salóne a vyskúšala som si 3 šaty, a z nich som si vybrala... asi som divná, ale mne sa páčili tie čo som si vyskúšala a sadli mi :-)
Odpovedať
Ja som si vybrala hned v prvom salone.skusila som si ich asi osem a tie co mi sadli a pacili sa,som zajednala.skusat este dalsie inde,to ta len zneistie a spekulujes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v 6-tich salonoch a netusim kolko tych siat bolo :) ale asi zo 20 urcite :) a v poslednom som si vybrala konecne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola zatial v piatich a mam jedny saty vybrate, no skusim este tak 3-4 a potom si rezervujem, pripadne dam usit... :) skusala som siat asi 50...
Odpovedať
Ja som mala celkom jasnu predstavu, bola som len v 1 salone a saty, ktore som si vyhliadla mi sadli, takze bolo rozhodnute :-)
Odpovedať
ked sa pred rokom vydavala moja sestra tak sme boli vo vsetkych salonoch v ke (co ich urcite nie je malo) a dokonca sme boli aj v michalovciach a presove lebo nikde jej nic nepasovalo...sice ona je nizkej postavy (154cm) a je chuducka, saty na nu skusali hlavne velkosti 32 a 34 a tie boli v ponuke v kazdom salone mozno 2-3 a hlavne, ona chcela jednoduche, neprecackane s nejakym zaujimavym prvkom a stale na nu pchali torty co v tom vyzerala strasne takze nakoniec tie svoje nasla tu na bazare :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola v jednom a do prvých šiat, čo som si vyskúšala som sa ihneď zamilovala :) Samozrejme, že som potom ešte vyskúšala nejakých 15....ale už žiadne neboli mojou srdcovkou...a už v žiadnych som sa necítila tak dobre ako v týchto.A to som sa bála že vo veľkosti 42 nezoženiem takmer nič :)
Odpovedať
Profilova fotka
...hneď v prvom salone som si zakúpila šatky ...boli skúšané tretie v poradí :-).....neviem nejakú vedu som s toho nerobila, aj ked sa mi páčil iný štýl šiat, nakoniec som si vybrala v ktorých som sa dobre cítila a sedeli mi najlepšie...takže asi tak :-)
Odpovedať
ja som si okukala vsetky salony na nete, vybrala 3, v ktorych sa mi pacili nejake saty a nakoniec som si vybrala hned v prvom :)
Odpovedať
Profilova fotka
prve šaty v prvom salone.. to uz by som si v deviatom mesiaci moc nenavyberala :D
Odpovedať
ja som bola v 2 salonoch ( vybrala som si 5, ktore by som chcela navstivit, ved styly su cca podobne) a kedze som ani nedufala, ale v oboch som mala vela casu na skusanie, tak som dokopy vyskusala asi 25 siat, ale musim povedat, ze v prvom salone som skusala asi 17, ale ani jedny ma neoslovili... az v druhom som sa zalubila hned do dvoch :-D este som aj rozmyslala, ci si ich rezervujem alebo sa este pozriem do inych salonov, ale nakoniec som sa rozhodla hned pre rezervaciu oboch siat a mozem si rozmysliet, ktore by som si vybrala .... lebo ked som si pomyslela, ze po robote je vacsina salonov obsadenych (aj kvoli tymto dvom som si musela vybrat dovolenku, aby som konecne dostala termin), a este nakoniec by mi tieto dve vyfukli, alebo by som uz v dalsich salonoch hladala im podobne, tak som si to rychlo rozmyslela a vedela, ze nema cenu dalej vymyslat :) ked v nich mas ten pocit, ze wau, tak nie je co riesit :) (a to som po prvom salone bola sklamana,ze som ani v jednych ten pocit nenazila), zase ked natrafis na viacero, ktore sa ti pacia a citis sa v nich skvele, tak budes mat tazsie rozhodovanie :-D ja mam obidvoje siat uplne ine stylovo a mam co robit, aby som si vybrala ...
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievčatá, šaty vybrané. Obehla som 6 salonov a skusila viac ako 30 šiat. Nakoniec som sa vrátila k v poradí 4. vyskúšaným. Sú proste naj!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
3salony asi a nakoniec som si vybrala cez internet a uplne ine ake som chcela ake som videla. a som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som v tn obehla 8 salonov, z toho vcera 5 :))) saty uz mam rezervovane :)
Odpovedať
dva, ale vrátila som sa pre tie, čo som vyskúšala v prvom salóne ako prvé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi ťažko sa rozhoduje, myslela som si, že to bude jednoduchšie. Je toľko nádherných šiat, väčšina mi krásne sedí. Ale nebudem obiehať všetky salony v BA, predsa len vždy existuje 1. miesto a potom tie ďalšie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miseles mozno aj viac ako 8 :) ale vsetky som nestihla, odporucam urcite zoyu a aliu :)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna maju v alii najoriginalnejsie saty, ale co sa tyka tej pani, ktora so mnou skusala, tak.....nic moc, aj koli nej som si saty v alii nevybrala, aj ked sa mi niektore pacili....nakoniec mam saty zo zoyi...velmi prijemny personal, a aj cena :) co sa tyka ostatnych salonov, tak danica - pani ked sa dopocula, ze idem aj do inych salonov, tak zostala veeelmi neochotna a doslova nas vypoklonkovala zo salonu.....v afrodite ochotna pani, ale saty sa mi nejako nezdali.....svadobny salon one day je v likvidacii, ale saty katastrofa, niektore mi pripominali zasednute zaclony....a svadobny salon wem pronovias, neskutocne ze wow, uzasne, ale pronoviasky su viac menej vsetky na zips a na to, aka je to znacka su podla mna velmi tazke a pozicovne....siahalo do vysin :) v tn je ovela viac salonov, ale ostatne som nestihla a nemam na to uz ani nervy ani naladu :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
mne sa nezdali pronoviasky až take ťažke, najhonosnejšie barocco malo tri kila.. a požičovne je vyššie..ale šaty sa tam po cca piatich požičaniach vymieňajú za čisto nové.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola asi tak v 10 salónoch, kde som skúšala obvykle 2-3 šiat. Nejak ma ale žiadne poriadne nechytili. Zároveň som stále hľadala aj na internete cez inzeráty, čo napokon aj vyhralo. Šaty som si ešte dala dodatočne upraviť podľa mojich požiadaviek a bola som spokojná :)
Odpovedať
Profilova fotka
no a k otazke, ja som si vybrala v prvom, a boli štvrte v poradi, ale to len preto že mi bolo odporučene skušať tie čo sa mi najviac pačia ako posledne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Trosku mimo temu,ale v akom predstihu si chodite tie saty skusat a rezervovat? Dakujem:-)
Odpovedať
mna kamaratka dotiahla do jedneho salonu.... a potom som si saty kupila v obchode :) takze keby nie tej kamosky, tak ani jeden salon :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@juliana7221 ja som bola teraz v piatok, a svadba je v apríly.. čo najskôr treba.. a ak aj pride nova kolekcia, môžeš si šaty vymeniť za iné, teda ak nebudu obsadené..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola v piatich salonoch a v kazdom som si vybrala ine favoritky :) Nakoniec som si zvolila finalny strih siat a vratila sa do prveho salonu, v ktorom som si nakoniec vybrala tie naj :)
Odpovedať
Profilova fotka
3
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?