Najlepší svadobný salón v okolí Žiliny či Trnavy

Poraďte prosím dobrý svadobný salón.PB,PU,ZA,TN :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bbbarborienka mala som šaty zo ZOYA Wedding Center - sú v ZA aj v TN, ja som bola v ZA a veľká spokojnosť, šaty môžeš vidieť v mojom svadobnom albume :-) kočky tiež chodia do Wem v TN, tam som tiež uvažovala ísť, ale keďže som vybrala v ZOYA, už som nešla. Salóny v PB ma neoslovili, slabší výber, menej kvalitné materiály, strašne ma škriabal materiál už po chvíli. A dobre vyzeral aj salón v PU - Karolína, teraz sú tuším presťahovaní do Udiče alebo niekde tam, skús si ich pozrieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Akurát som čítala o jednom salóne dobrom v tn ale zabudla som názov, keď prídem domov tak ti to pozriem :)
Odpovedať
Svadobny salon Infiniti v Púchove :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bbbarborienka ak hľadáte krátke svadobné šaty alebo dvojdielné svadobné šaty, neváhajte nás kontaktovať. Sme v Bratislave 😊 a šijeme na mieru podľa predstáv 👌
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Oui oui v Trnave. Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Skúste svadobný salón White Romance v Piešťanoch, krásne priestory, šaty všetky nové a moderné, ceny veľmi prijateľné, určite budete nadšené. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence,aj ja odporúčam novootvorený salón White romance Piešťany, veľmi krásny salón, príjemná majiteľka s výborným vkusom. Krásne novučičké šaty , také som v iných salónoch nevidela , v dobrej cene a za skúšku sa neplatíiiii! Bola som ako doprovod kamoške , normálne mi bolo ľúto, že keď som mala svadbu ja/ pred 11rokmi/ ,takéto šaty ešte neboli .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?