Nespokojnosť so svadobným salónom La Vie Life

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevestičky chcem Vám len uviesť moju skúsenosť s jedným svadobným salónom (La Vie Life) v Prešove a ich šatami nech viete čo sa mi stalo. Mám po svadbe už mesiac a nechcela som to rozmazávať, ale nakoniec som sa rozhodla ináč. Začala by som od našej dohody kde sme boli dohodnuté že šaty si vezmem v pondelok pretože bývam ďaleko od Prešova a tiež som pýtala že chcem skôr lebo mala som dosťpovinností ten týždeň a najneskôr chcela som šaty vo štvrtok. V pondelok mali na mna upraviť šaty a ten istý deň som si ich mala vyzdvihnúť lenže to sa nestalo a mali sa mi ozvať avšak streda večer a šaty stále nič tak som zavolala ako to je kedy budú a milá pani ma zjazdila načo sa jej ozývam keď oni sa mi ozvu a že oni nemajú čas lebo maju veľmi veľa objednávok. Prišiel štvrtok a stále nič a až večer sa mi ozvala že si môžem vyzdvihnúť šaty v piatok a ja že sme sa dohodli že skôr lebo v piatok som mala od rana naplanovaný celý deň a nemala som čas isť xxkm do po a späť skončilo to tak že mi povedala že šaty mi ani nemusí dať na čo som nakoniec ustúpila. V piatok ráno som skúsila šaty avšak nevšimla som si že maju dieru na zadku (diera bola na čipke) a taktiež neboli dokončené správne to na čom sme sa dohli neboli upravené ale už nebol čas tak šaty som vzala. V sobotu moja družička našla dieru musela my to zašiť potom našla ďašiu dieru a sestra mi musela upraviť vrch šiat lebo mi odstávali. Čiže v môj svadobný deň mi bolo do plaču. Keď som odovzdávala šaty povedala mi že môžem byť rada že ˇje taka nízka cena lebo normálne stoja viac. To bola moja skúsenosť myslite na to milé nevesty keď budete vyberať šaty a že majú veľmi veľa objednáok a niektoré úplne odfláknu.
Odpovedať
1
2
No v tých satach som sa vydavala, uz nebol cas ich upravovat. Najhorsie je ze si chybu nepriznala a nebola ochotná dat mi zlavu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@antely14....ja by som jej nedala ani cent
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Pekný deň nevestičky, ja som skutočne prekvapená, šokovaná.... Ja som mala s týmto salonom fantastické skúsenosti. Ja som si po prechodení celého mesta, za každým razom vybrala len u nich v priebehu času ako stužková, na svadby rodinným príslušníkom a svoje nevestičkovské, ja som mala svadbu 2012, šaty mi upravovali po pôrode, a všetko v pohode bez stresu. Dokonca mojou vinou boli šaty dole, čipka potrhané a odpustili mi to, že tam vedia došiť čipku. Vážne, za mňa to bol top salón a teraz som tam uvažovala ísť znova, len som hľadala ich zmenenú adresu....
Odpovedať
Neprofesionálne je už len to, že nedodržali termín bez toho, aby ťa na to dopredu upozornili, že majú proste veľa. Zahnali ťa do úzkych a ešte sa nad teba mali tú drzosť aj povyšovať. Ani ja by som si to nenechala len tak pre seba
Odpovedať
hmmm je to s niektorymi tazko. clovek si cely ten proces nejako predstavuje a zvlast ak on sam splni vestky podmienky a chova sa uctivo, no hold stava sa aj tak
Odpovedať
tak ale ja sa ani necudujem, ako taky neprofesionalny pristup a este ked sa nevesta spoliehas na upravu siat a mas dostat nieco ine odlisne alebo znicene, tak dakujem pekne.
Odpovedať
toto je asi to najhorsie, co sa moze neveste stat a nechapem, ze si to nejaky svadobny salon proste moze dovolit, znicit takto ten najdolezitejsi den
Odpovedať
@mischela255 hmmm vidis to, niektori proste nemaju hanby
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?