Overená a lacná požičovňa spoločenských šiat v Bratislave

10. feb 200640

Ahojte babenky, neviete o nejakej peknej a osvedčenej (a dajme tomu aj lacnej) požičovni spoločenských šiat v BA? Skorošwagrinka urgentne nejake potrebuje...ak máte nejaký tip, vopred ĎAKUJEM. 🙂

  • moja kamoska si poziciavala na obchodnej v lady di ale stali az 4000 ale boli uzasne...... pritom sme videli aj za 900 sk ale ziadne nas neocarili 😞

  • Ahoj ja mam zapocicane popolnocne z Michelle a stali ma 2900

  • salon Monika ma nadherne spolocenske saty a stoja cca 2500 Sk su na Rajeckej 😎

  • klaudi, ty co tu este strasis? 😃 si mala uz spinkat aby si bola zajtra krasne vyspata 😉 tak sup sup 😉 😃

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
    Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
    Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
    Archív článkov od partnerov