Pomoc so svadobnymi šatami

26. mar 202180

Ahojte mam v júni svadbu a ešte nemám vybraté svadobné šaty keďže je stále takáto situácia a stále je všetko pozatvarane 😞 môžete mi prosím poradiť ako si zoženiem svadobne šaty Bytča alebo Žilina najlepsie požičať kupovať si nechcem ďakujem veľmi pekne za každý tip 🙂

• @iva_hulinova  a to ziaden salon u vas vobec nefunguje ani tak, ze si pozicias saty vyskusas a vyberies? lebo co viem tak niektore tak funguju alebo pride pani priamo k tebe

• @adrinika  no niektorým som písala ale mi neodpísali tak neviem

• Skús salón Margaret v Považskej Bystrici kontaktovať.

• Sponzor fóra
  • @jainie  ok ďakujem za tip 🙂

• Svadobny salon Zoya. Treba si tam zavolat a oni vam daju termin, kedy si mozete prist poskusat.

• @iva_hulinova  treba skusit oslovit nejaky salon, mozno na objednavku sa bude dat k nim ist pozriet saty

• @nikitka89  jj už som poskusala tak uvidím či mi niekto odpovie 🙂

• drzim palce aby sa nieco podarilo najst, je to teraz fakt na nervy s tymto vsetkym ale co sa uz da robit. prinajhorsom by si mozno mohla skusit nejaku krajcirku oni tusim mozu mat otvorene ako opravovne odevov a potom by si saty predala po svadbe ak si ich nechces nechat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov