Poradíte dobrý svadobný salón v Bratislave?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute baby , ktorý salón v BA nemám určite vynechat ? aké mate skúsenosti ? ďakujem :) krásny víkend :)))
Odpovedať
1
5
6
@julia1988julia Su krásne, :)) Wediing avenue na tomasikovej mozem doporucit, skusenost mam zatial len ako druzicka ( :( snad raz ), ale od personalu, cez cenu, cez ustretovost a podobne, vsetko supis :)
Odpovedať
Ja Viackrát spomenutý salón Wedding avenue odporúčam všetkými desiatimi. Milý prístup, veľmi ochotný personál a oceňujem ze slecna, ktorá ma obsluhovala dokázala podať aj konštruktívnu kritiku, nie len na všetko “ vyzeráte skvele, pristanú Vám”. Taktiež bola ochotná obliecť ma opakovane do “siat z užšieho výberu” Síce aj v salóne Prime som sa stretla s ochotou a peknými šatami ale pre mna WA neporovnateľne lepší 😊
Odpovedať
Ahojky, za mňa určite doporučujem Salón El, mala som od nich svadobné šaty a už nespočetne veľa spoločenských šiat. Svadobné boli presne, aké som mala vysnívané. Sadli mi úžasne, cítila som sa v nich výborne a ešte sme aj závoj k nim krásne doladili. Vždy sú tam príjemné kočky, ktoré obsluhujú a vyskúšajú s tebou čo budeš len chcieť. Takže isto neobíď tento salón, budeš veľmi spokojná.
Odpovedať
@taminka24 a @aduskam Baby keď už odporúčate spomínané salóny viete mi napísať cca ceny za požičanie príp.kúpu?ďakujem
Odpovedať
@misikule Ak si dobre pamatam, ceny mali od 450€ po 650€ za pozicanie, pri kúpe to isto zaleží od modelu, ja som si šaty požičala.
Odpovedať
Jednoznacne odporucam Wedding galery vo Vrakuni, tam som si vybrala najkrajsie saty za 500eur, pani bola mila a trpezliva. Okem toho som bola vo Weda na SNP, vsetko ok, ale nechali.ma fotit sa samu :/ moc mi nepomohli, zaplatila som 10 eur za skusanie. Spokojnost bola aj v salone El v petrzke, tam boli kocky zlate a neplati sa za skusanie, vyber slusny. A posledny salon bol v istropolise, velmi slusne ceny, pani mila, ale taka zima jak fras... co sa tyka topanok tak odporucim stranku esaty.sk, co je aj stranka salonu Weda.
Odpovedať
@misikule vo wedding avenue okolo 700€ +/-
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Bola som v 4 salonoch. Odporucam Salon Prime, velmi mila pani, nechala ma skusat co som si zachcela, ale bohuzial mi tam nic nesedelo. Ale pristup vyborny! Salon Nicole odporucam tiez, mila pani, skusala som si skoro vsetko a aj som si tam nakoniec vybrala. Wedding avenue bol fajn, ale ked som jej povedala aku mam predstavu hned ma vtipne odpalkovala, ze take oni nemaju a mala som si pozriet saty na ich webstranke predtym. Trosku malicke to mali a uctovali si 15 euro. Nakoniec som bola v salone WEM a pani mila a mohla som si vyskusat co som chcela, ale dost ma tlacila a hovorila ako vyborne vyzeram, pricom som vyzerala ako tucny parok v cesticku, absolutne mi tie saty nesedeli ale ona ze ako krasne vyzeram. Moje obecenstvo sa na tom dost zasmialo aspon, ze ako to prehanala...a za to som zaplatila 20 euro. Takze vsetko bolo ok, kazdy salon bol fajn:) Prime s Nicole asi najviac odporucam.
Odpovedať
@laleeta v zasade asi vedia vsade upravit. ja som nasla vo weddingavenue. krasne saty a skvela majitelka, top pristup. mam 158 cm a v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame svoje služby - Natasha Azariy je slovenská firma, módna značka svadobných, spoločenských a detských šiat, ktorá pôsobí na celom slovensku, aj v Bratislave, ale aj v zahraničí. Svadobné šaty od Natasha Azariy, si objednáte on-line cez internet. Prípadne osobne: Tu sú naše predajné miesta, pobočky a showroom, kde si môžte modely šiat firmy Natasha Azariy pozrieť a objednať. Predajné miesta nájdete v našom profile .
Odpovedať
Ja neodporucam svadobny salon Diva v Bratislave. Bohuzial pri skusani vlecku nebolo mozne uchytit, takze som nevedela ako to bude vyzerat. Vecer pred svadobnym dnom som neuspesne zhanala krajcirku, ktora by to opravila. Nakoniec sme to vyparali, lebo som sa odmietla vydavat s tymto na zadku :-(. To ze som nemohla zatancovat ani natrenovany svadobny tanec kvoli nepripnutej vlecke bol pre mna najhorsi a nezabudnutelny zazitok. Ohromil ma pristup salonu, ze je to v pohode.... Ziadne ospravedlnenie a ziadna zlava....
Odpovedať
@kikasvadba ja som mala opačnú skúsenosť so salónom Diva. Už pri skúšaní šiat som sa pýtala ako sa vypína vlečka a bola som nesmierne prekvapená, ako šikovne a dômyselne to bolo spravené. Aj slečna zo salónu mi povedala, že majú iný spôsob, ktorý na zadku takmer neodstáva... Ale možno sa u vás toto neodkomunikovalo, čo by ma na mojej svadbe veľmi mrzelo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@zuzkaesp presne moja skúsenosť s Wedding Avenue. Najhorší prístup v tomto salóne aký som zažila. Baby tu zaplatíte 900 e za šaty plus 150 e za zavoj. Zhodou náhod vam pani majiteľka nechá vyskúšať len 4 šaty a bude vás predviedcat na šaty, ktoré nikto nechce. To je jej štýl. Na zmluve má napísané, že šaty musíte vrátiť do pondelka 12:00 čiže keď máte v pondelok fotenie, máte smolu pretože pani majiteľka má business založený na tom, aby vás vycucala z peňazí takze si bude účtovať dalších 100 e aj keď jej šaty prinesiete o hodinu neskôr ;-)
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?