Skúšanie šiat/kúpa počas pandémie

Profilova fotka
Ahojte baby, trocha si idem vyliať srdce.. V júni budeme mať svadbu. Či bude môcť byť taká, ako chceme alebo len nejaký obrad, to uvidíme, prekladať by sme ju však nechceli ani keby je zlá situácia. Čo ma však trápi sú svadobné šaty. Tie proste chcem nech bude situácia akákoľvek.. Mala som ísť počas uplynulého víkendu na skúšku šiat, avšak personál zostal v karanténe, čo samozrejme úplne chápem, to neovplyvní človek.. Ale trápi ma, že sa opäť špekuluje o lockdowne, do toho odo dnes tieto OP opatrenia, v ktorých sa ani boh nevyzná a osobne do OP ani nespadám, ale to je nepodstatné. Osobne si však neviem predstaviť hľadať šaty tesne pred svadbou, nie som ten typ, mám rada veci pripravené a proste mám obavu, dokedy zase toto bude trvať, kedy sa dostanem na nejakú skúšku a či vôbec, aký bude potom, výber atď.. Ak ste tu aj nejaké nevesty, ktoré ste už svadbu mali a tŕpli ste podobne ako ja, kľudne sa ozvite, budem rada.
Odpovedať
Mám úplne rovnakú dilemu, termín svadby máme 18.6.2022, tiež som už bola skúšať zopár šiat ale nie som ešte 100% rozhodnutá. Tiež nespĺňam OP. Potrebovala by som si niektoré šaty ešte raz vyskúšať, lebo fotky síce mam, ale nie zo všetkých uhlov… Prípadne možno ešte iné poskúšať.. Viem že niektoré salóny (nebudem menovať) fungovali aj cez minulý lockdown, treba si zavolať do vybraného salónu a dohodnúť sa s nimi, či sú ochotní zobrať zákazníčku. Nejdem sa rýpať do právnej stránky, a ako to je s opatreniami, lebo je situácia aká je, a mení sa to zo dňa na deň, no vo veľa salónoch je to o dohode, že vezmú zákazníčky na objednávku. Asi by som pri lockdowne išla už na skúšku sama do salónu, pripadne len s 1 osobou navyše (ak to v salóne dovolia). Čiže ja plánujem skúšať aj teraz, ak to v salónoch dovolia. Rada by som do polovice decembra mala už vybrané šaty, lebo bohvie čo bude potom. A tiež ale tŕpnem, či sa to podarí 😅
Odpovedať
Profilova fotka
@mrs_summer No som rada, že nie som jediná, ktorej to už takto naplno ide v hlave..😅😅 My máme termín 11.6. 😍 A áno, viem, že niektoré salóny pracovali aj počas minulého lockdownu a dokonca som sa dnes teda do jedného objednala. Úplne bez problémov, termín mám ešte tento týždeň a môžem mať aj doprovod. Tak som veľmi zvedavá. 😁
Odpovedať
Super!! 😊 Ja som tiež tento týždeň ešte do jedného salónu objednaná, a keď tam nevyberiem, tak budúci týždeň mám termín v druhom salóne kde už mám jedny favoritky vyhliadnuté, tak snáď si už nejaké vyberiem 😁 A držím palce pri výbere! 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@mrs_summer Ďakujem a držím palce aj ja tebe pri výbere! 😊😁
Odpovedať
No som rada, že počujem, že fungujú. No som zvedavá, či nás teda nakoniec pred vianocami ešte nezavrú. Totálne ma deptá táto neistota, že človek nevie, čo bude ani len zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
zienky klud, aj ked sa hovori o lockdowne ten by mal trvat do Vianoc, samozreme nikto nevie ci to ti politici nepredlzia alebo co. ale tak kupit si saty ak o nich nie ste uplne presvedcene a nemali by to byt vase vysnivane, tak by som este pockala 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?