Svadobný salón vo Zvolene alebo Bystrici - tipy

Ahojte dievcata, tak idem si k vam po radu :) Poradte mi prosiiim svadobne salony vo ZV alebo v BB kde sa oplati ist, kde maju ozaj pekne saty. Vcera som obehala LC a velke sklamanie :( tak musim ist dalej.. dakujem za kazdu radu a odporucenie :)
Odpovedať
@kata84 Ahoj, poradila by som ti dva vo ZV - Nicole na námestí a Ellen v uličke pri Malej stanici (ZV - mesto). Nicole je taký známejší, luxusnejší, povedala by som, ale tým pádom aj drahší, požičanie stojí tak 500 a vyššie, a tiež, ak hľadáš väčšiu veľkosť ako 38, veľký výber nemajú. Ellen je lacnejší, šijú aj na mieru a majú na požičanie aj väčšie veľkosti ako 38 a pekné modely. Čiže záleží na tvojej veľkosti a finančných možnostiach. :-)
Odpovedať
@lillisun dakujem :-) tie som pozerala na nete, tak urcite navstivim...velkost 36-38 cize to je taka myslim bezna velkost s tym by problem nemal byt..
Odpovedať
@kata84 To určite nebude problém, len si nenechávaj termín návštevy v Nicole na poslednú chvíľu, majú to tam dosť obsadené, čo som zistila. :-) A len tak prísť pozrieť si šaty sa nedá, teda aspoň na jar sa to nedalo a bolo si treba zarezervovať termín. Tak ak si z LC, tak si tam radšej najprv zavolaj, aby si necestovala zbytočne. :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?