6/2021 svadba , kedy riešite šaty??

Profilova fotka
Ahooojte , kedy začnete riešit šaty??? Ja už mam stres ked je zase všetko zatvorene az do 24.1. 😞
Odpovedať
Času je dosť, hlavne kľud 🙂 aj také tri mesiace pred svadbou sú ok.
Odpovedať
Ahoj, ja sa vydávam v júli, ale šaty mam už od októbra. Začala som si pozerať bazár šiat a jedny sa mi veľmi páčili a keďže pani nebyvala ďaleko, tak som si ich šla vyskúšať a sadli. Ale zo salónu, no vo Zvolene mi povedali, že to treba riešiť minimálne pol roka vopred, ak si chceš vyberať, no ja som sa rozhodla si kúpiť šaty cez bazár, je to o veľa lacnejšie ako požičanie vo väčšine prípadov. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu v septembri a ja ich mám kúpené od mája tohto roka 😂🙈 na saty nie je nikdy priskoro ak sa nechystas rapídne meniť postavu a hlavne ak si chceš požičať, sezóna na dalsi rok už začala čiže by mohli mat akurát tie tvoje obsadené, takze odporúčam ti hneď ako sa otvoria salóny sa objednať a ísť a skúšať 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj baby , už teda aby bolo otvorene 🙏🙏 a idem nato 😄
Odpovedať
My mame svadbu v apríli a šaty som si vybrala a vyplatila začiatkom augusta 2020 ešte stále ich nemám a do konca januára ani nebudú 🤷‍♀️ Tak radšej skôr aby sa nestalo že ti nestihnú prísť 😊
Odpovedať
Profilova fotka
My máme v júli 2021 a ešte som si žiadne skúšať nebola. Február snáď prinesie nejaké uvoľnenia, aby to bolo možné. 😊
Odpovedať
Profilova fotka
My mame júnovú svadbu a šatočky mam zajednané od polovice decembra 🙂 je to od salonu kam pôjdete skušať niekde pridete 8mesiacov pred svadbou a dobre že vas nevyženú zo salónu že ste skoro a v druhom sa zhorzianže kde ste preboha boli boli do teraz 🙂
Odpovedať
Ahoj, my mame na plane svadbu 1.5.2021 a tiez zacinam byt v strese ci to stiham a po druhe vsetko vybavujem zo zahranicia a saty som si chcela obhliadnut na SVK posledny januarovy tyzden, kedze vtedy mam dovolenku. No len dufam ze nepredlzia lockdown inak neviem neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my máme svadbu 5.6.2021 a šaty mám tiež už umyslím, že aj od októbra. Veľa ľudí ma strašilo, že lepšie čím skôr kvôli preloženým svadbám z minulého roka. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala mať svadbu 6/2020 a vyberať som začala na začiatku októbra, v priebehu pár dní som mala 4 skúšky v rôznych salónoch a hneď som sa rozhodla, že dám ušiť. Ale teda všetko som vyriešila v októbri, max začiatok novembra tú krajčírku... Problém požičať určite nebude. Problémom je, že možno nebude dostupné všetko čo si budeš želať. Každopádne, nemôžeš skúšať ty, neskúšajú ani iné nevesty takže nič ďalšie ti už neujde. Treba len vydržať... najlepšie by bolo zavolať do salónov o ktoré máš záujem a dohodnúť sa na skúške hneď po uvolnení opatrení. Možno majú nejaký zoznam, poradovník.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?