Chcem kostým

Zobraz úvodný príspevok
Na svadbu nechcem svadobné šaty, nepáči sa mi ten štýl a ani nápad mať šaty len raz za život. Chcem sa vydávať v kostýme ale rodina je proti. Ževraj som príliš mladá aby som sa vydávala v kostýme, mám 25. Nepáči sa to ani otcovi, ktorému je inak všetko jedno. A nepáči sa to ani babke, ktorá si nevie predstaviť svadbu bez šiat a presviedča ma aby som zmenila názor. (Mamu už nemám) Snúbenec je z tým ok, on to berie ako moju voľbu, ktorú rešpektuje. Budem mať civilnú svadbu. Mám si stáť za svojim alebo sa radšej pre rodinu prispôsobiť?
Odpovedať
1
2
@sahaia nie si ani náhodou jediná, to že je fialový sa ľudom k svadbe nehodí. V každom prípade ja si k nemu predstavujem biele doplnky a viem že to bude vyzerať bombovo. Aj keď asi nie svadobne ale to mi ani nikdy nešlo. Skôr chcem vyzerať reprezentatívne keď podpisujem najdôležitejší dokument v živote.
Odpovedať
@galina307 tak to je potom v poriadku. vies ako ani nas nazor nie je si myslim ze podstatny a ako si pisala, ty ho budes mat na sebe, takze to je cele. to, ze by som si ho napriklad ja neobliekla neznamena, ze nie je pekny, svadobnu robu si proste kazdy predstavuje inak
Odpovedať
Profilova fotka
Je jedno, kto si tu čo myslí. Hlavný je len a len tvoj pocit
Odpovedať
Profilova fotka
Pises, ze chces kostym, tak ako co ti vb tom brani. Nech je akykolvek a ci uz sa niekomu paci alebo nie. Pamataj len na jedno - je to tvoja svadba nikoho ineho
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?