Zdravím všetky...prosím o radu čo si obliect na druhú svadbu aj keď už mám po 50-tke😊
Svadba bude malá ale aj tak chcem vyzerať pekne...ps:nie som kostýmový typ...veĺkosť L
Dakujem za všetky inšpirácie...svadba bude koncom júna
@helahelkahelicka Takze ja sa rovno opytam - ochotna objednat outfit online zo zahranicnych stranok alebo len kamenne obchody na SK? Co sa tyka farebnosti, tak by som isla do kremovej, staroruzovej, vanilkovej, latte - vzhladom k typu (co vidim na fotke) by som nevolila ziadne tvrde, vyrazne farby na svadbu (a uz vobec nie geometricke vzory).
Tak nieco na inspiraciu :-) to som len tak narychlo vybrat na zaklade vasej jednej foto, mozno to je uplne mimo misu vasho stylu, a mozno chcete nieco viac 'svadobne', v tom pripade sorry :-D
@helahelkahelicka ja si myslim, ze postavu nemate na svoj vek zase taku najhorsiu. Na vasom mieste by som isla po niecom takom, ako je na tretom obrazku, tie smotankove... Tie su TOP.
@helahelkahelicka mne sa pacia osobne vsetky saty uvedene na obrazkoch, avsak uplne najviac tie druhe, s maslou v pase. Avsak neviem ako vy, ale ja som tiez blondina, a mne sa tieto blede (bezove, maslove, staroruzove, pudrove) odtiene prilis nehodia. Vyzeram v nich nevyrazne, az choro. Ak s tym vy nemate problem, urcite by som isla do takychto bledych farieb. Mozno aj do bielej, ved to nemusia byt typicke svadobne saty.
ja by som asi zvolila nejaké jemné šaty a na to dať bolerko alebo nejaký vhodný šálik, štolu... keďže chcete mať rukávy
chcelo by to náladu a dobre kritickú kamošku a urobiť si výlet po obchodoch, kde treba poskúšať čo bude sedieť a v čom sa budete dobre cítiť
je tu jedna kočka, čo organizuje svadbu pre svoju maminu, tam sú tiež dobré inšpirácie
http://www.mojasvadba.sk/blog/mc26/