Dať za požičanie šiat vyše 500 eur?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Neviem sa rozhodnúť či dať za požičanie šiať vyše 500€ alebo to riešiť nejako ináč.. poradťe :)
Odpovedať
1
2
@selphie no ty problem zaplatit mozno nemas, ale nie kazda si moze dovolit dat za saty 500 eur a to este za pozicanie. ako sa hovori- syty hladnemu neveri... ja by som tolko nedala, ale kazda sme ina, mame ine predstavy, ine financne moznosti
Odpovedať
@akitas ale ja hovorim o tom ze niekto si radsej kupi nieco lacne za 500 na saty ktore aj tak pouzije len raz a len s malou sancou preda, ale dat tu istu cenu na kvalitne saty z pozicovne, s tym ma problem. Toto sa mi nepaci.
Odpovedať
Profilova fotka
keby som mala penazi habadej, tak dam....ale to by som asi ani nemala nic v hlave...dat niekomu do krku takuto sumu, nikdy v zivote....za 500 eur si kupim alebo dam usit take saty ze koniec :-) a hlavne, budu moje! odlozit do krabice a raz dat dcere nech sa snimi hra na princeznu alebo proste len zo sentimentalnosti skladovat...moja kamaratka mala za tuto sumu saty na svadbe a doteraz ju nechapem....
Odpovedať
skusala som no name saty za cca 200e,a bola som rozhodnuta, ze viac sa mi za saty dat neoplati..ale chcela som si uzit ten pocit tak som isla aj do znackoveho salona..tie saty sa nedali porovnat...a ako hovori @selphie ak je to kvalita, tak si to rada zaplatim...ale musi to byt fakt kvalita..zase je pravda, ze mam nejaky rozpocet..ale saty, ktore mam vybrate si nemozem dovolit kupit, tak som rada, ze si ich mozem aspon pozicat.
Odpovedať
milé nevesty, ...je to vec názoru a "hrúbky peňaženky".... ja som sa tiež rozhodovala, či si šaty požičať alebo dať ušiť,... keďže máme malú svadbu a rozpočet je obmedzený, tak som sa rozhodla pre ušitie šiat, navyše všetky šaty z požičovní mi prišli také rovnaké, "na jedno kopyto" ako sa hovorí...korzety a obrovské sukne... moje šaty mi ušije moja budúca švagrinka, je veľmi šikovná,...látky sme už kúpili, vrchnú aj spodnú,..aj krásne originál krajky,.....mám už aj perly...začneme o mesiac cca.....teším sa :) a inak s tými požičovňami je to nie veľmi "kóšer". ...keď som sa rozhodovala medzi ušitím a požičaním, popozerala som si ponuku požičovní na nete, aj ponuku šiat na kúpu (eu, usa stránky) a bola som sklamaná... našla som jedny krásne šaty, na obrázku dokonalé, stáli cca 70-80 dolárov, neviem síce aké boli v skutočnosti, čo sa týka kvality..... potom som na jednej sk stránke našla presne tie isté šaty, kde ich požičanie stálo 500-600€ a boli tam prezentované ako nóbl drahé originál šaty z talianskej dielne-návrhára...........a pritom boli pôvodom z usa a tu požičiavané za drahé peniaze...........sklamanie jednoducho... tak som sa dala na môj originál...ušitie :-) .....tak držte palce, nech to vyjde podľa predstáv....kulanka - rozhodnutie je na tebe :-) papa
Odpovedať
Ja som si dala užiť z česka za 300 e, veľmi sa mi páčili na obrázku. Bola som s nimi spokojná, len lutujem jednej veci, že som si nezopla vlečku a každý mi na tú vlečku stúpal a mohla som si dať ramienka pri tancovaní. Zvlášť ma stála spodnička, závoj, pompadúrka, bolero. Tak do 100 e.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?