Hľadám tieto šaty

Ahojte, veľmi sa mi páčia tieto šaty alebo šaty na takýto štýl, vedeli by ste kde by som ich mohla zohnať za prijateľnú cenu? Poprípade, je tu niekto kto sa chystá predať ich po svadbe? Vďaka za každú informáciu :) Potrebovala by som 38-čku alebo 40-ku a moja výška je 176cm. ;-)
Odpovedať
Ahoj, pozerala si tu ich stranku a ich salon co tam mas napisane na fotke? Ak nie, tak mi napis a dam ti info o tych satach lebo ja som ich tam bola skusat :-)
Odpovedať
Ahojte, tak v takýchto šatách sa túžim vydávať, len neviem kde by som ich mohla zohnať :( Neviete mi niekto poradiť? Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
momo212 waw...no ja som si na tzchto satach tiez nechala oci popast...tiez taketo nieco by som chcela..ale ta cena ma odradila...bolo tam až 500 € a to je pre mna vela...mohla by si ma informovat ak ich najdes skor.. a za menej.. :) ja maamvadbu až buduci rok
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, ked neviete zohnať nejaké šaty, stačí si dať obrázok do googla a ono vám nájde obrázok na všetkých stránkach, kde sa nachádza. Jednoducho si dáte google obrázky : https://www.google.sk/imghp?hl=sk&tab=wi a tam vo vyhľadávacom poli je taký fotáčik, na ten kliknete a tam môžete vyhľadávať podla obrázka. Obrázok tam jednoducho vložíte z počítača, treba vybrať možnosť Odovzdajte obrázok: a tam vybrať súbor.
Odpovedať
Profilova fotka
@zenulka14 dik to som ani nevedela, ze taka moznost je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mistom mne sa siju.... presne podla obrazka... a ako vyzerali na tebe ??? ako v reali...nesklamali ta?? lebo na obrazku su uzasne....
Odpovedať
@tinkatol a uzasne boli aj v skutocnosti, len som si nakoniec nasla ine ale toto boli jednoznacne moje favoritky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mistom joj ..dikes:) sa tesim moc na skusku skoda ze sa posunula o mesiac:(
Odpovedať
@tinkatol ale hlavne je ze bude :)
Odpovedať
*Ahojte neviete mi poradit ,kde by som nasla tieto saty?
Odpovedať
Profilova fotka
@first5 Ahoj :) myslim ze v kosickom salone Incanto alebo Ceremoni by ich mali mat :) (na FB ich najdes tiez)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@momo212 Ahoj :) Na tento styl sa pacia saty aj mne....nieco taketo maju v RK v salone Lilien (su aj na FB) :)
Odpovedať
Dakujem :-) ...ano našla som ich na FB Ceremoni oni maju Pronovias. Neviete objednava sa do toho salonu?
Odpovedať
Profilova fotka
@momo212 Predavaju ich tu na stranke: http://www.mojasvadba.sk/shopy/svadob...
Odpovedať
Profilova fotka
@first5 To neviem poedat, ale asi pre istotu zavolaj :)
Odpovedať
@jullytibor ahoj, neviem ci moje saty budu splnat tvoju predstavu, ale tiez su v predu dratke. skus kuknut :) a su lacnejsie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?