I am from Bulgaria. Can u help me with this dress?

22. apr 200850

hallo, girls. my name is didka. i need of your help about one wonderful dress. i saw it in your site. the problem is that there is a picture of the back site and i need to find the front site. i do not speak your language and for me is difficult to understand how to show you this photo. i am begging you, girls, if somebody can tell me how to show u that dress and if somebody recognize it, to show me the priority of the dress. thank you in advance. kisses from sunny Bulgaria!
 my e-mail is:
witty@abv.bg

 • to: diddka
  when you open the site with picture, copy "link" from the top of the web viewer and "paste" here...so we can see, which dress is your chosen one and can try to help you

 • Ahojte vsetky nevesty a manzelky. Viete mi pomoct s tymito satami? Videli ste ich v niektorom salone???


  http://www.stvalentino.sk/images/produkt/FORTUNA%20Taffetas%20et%20Tulle.jpg

 • Sorry, do ineho fora som to chcela🙂

 • Sponzor fóra
 • to. mibik
  neva, lebo jej to mozno pomoze ako nazorna ukazka 😉

 • mibik - maju ich presne v tom salone, z ktoreho mas skopceny obrazok 😉

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
  Predávame svad.šaty Eva Grandes, Randy Fenoli, Herve Paris a Modeca. Veľký výber šiat pre tehotné. Šijeme na mieru. 400 svadobných a 400 spoločenských
  Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!