Kolekcia svadobných šiat Pronovias 2009. Páči sa vám?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesty! Nasla som na nete novu kolekciu pronovias. Bola by som zvedava na vas nazor. Mne osobne sa viac paci kolecia pre tento rok. http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Lucka, tie na černoške v tvojom albume sú Dakota? Sú veľmi pekné. Tie si si nakoniec vybrala? Tuším máš v albume aj Respiro - tie sa mi tiež strááášne páčia. Ja som ale skúšala šaty len v Brne, tam nemali Respiro v snehovobielej farbe, tak som si ich ani neobliekla. Pronovias sú takmer všetky nádherné, dobrá voľba!
Odpovedať
ahojte videli ste uz na nejakej kocke nazivo alebo na foto saty Rialto? na modelke nevyzeraju moc dobre...ale su krasne
Odpovedať
mirkita - ja som nevidela :-|
Odpovedať
mirkapal: áno tie na černoške sú dakota, dúfam aj ja že som si dobre vybrala
Odpovedať
lucka - urcite si si dobre vybrala, su nadherne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, nevidela niekotora z vas saty Ribette?
Odpovedať
Pocuvajte holky a aku farbu volite ...bielu alebo ivory ? ked mne tie ostatne odtiene pripadaju divne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, mne sa viac pacia biele, zdaju sa mi take svadobnejsie x-) Ivory mozem mat aj neskor ako napr. spolocenske, ale svadobne budem mat len raz, teda aspon duuufam :-D, tak nech su tradicne...
Odpovedať
Profilova fotka
saty su krasne, ja sa len obavam ze ked pojdem uz naozaj nieco skusat, tak na mna nic nebudu mat... :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak sa niekomu nechce do Barcelony, vo Svajciarsku v Lausanne je salon tiez a cisto iba Pronovias ine saty ani nemaju, az nato ze tu sa tie saty kupuju a nepoziciavaju cize vas tie satocky vyjdu dost mastne. Ja som z ich tohto rocnej kolekcie uplne paf, 2008 bola pekna ale teraz su originalnejsi.... taki slavnostnejsi. V Barcelone tiez tie satocky stoja strasne vela asi najviac co som si tak porovnavala ceny, medzi nasimi troma statmi, Barcelona, Slovensko a Svajciarsko..... skusila by som mozno ameriku ci tam nieco nebude od nich lacnejsie a ked uz vobec nic..... tak poradim si ich dat usit do polska, vytlacit obrazok a dat si usit usiju vam ich do posledneho detajlu podla obrazku a urcite za lacnejsie.... a co sa tyka farieb..... ked som si skusala saty tak som sa pytala ci to je Ivory alebo biela, lebo v tych salonoch s tymi umelymi svetlami to vlastne nevidite.... velmi zavisi od materialu a znacky , kazdy ma tu ivory inu..... ale ked som videla biele biele saticky a ivory od pronovias, tie biele vyzerali jak taka zasedla biela, ako taky spinavy sneh...... uplne ma to zarazilo...a hned som z tej bielej ustupila..... plus ma vlastne vo vsetkych salonoch presviedcali ze biela biela vychadza z mody.... tak som si nasla 2 dovody pre nie biele :-D v Salone Pronovias dokonca mala iba 2jo siat bielych vsetko mala ivory.....
Odpovedať
Babenky a co tak farba diamond white ? to je taky odtien lesklej bielej - 'satenovej '? :-D
Odpovedať
Aj ja sa prave obavam, ze nebudu mat ani jeden z mojich vytypovanych modelov a ziadne male cislo =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj baby, videli ste uz na nejakej kocke saty Remi? prip nema niekto fotku? vdaka
Odpovedať
Lucia - myslis tieto ? :-D http://www.madonna.pl/en/pronovias.ph...
Odpovedať
Ano x-) ale nie na modelke.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?