Kolekcia svadobných šiat Pronovias 2009. Páči sa vám?

8. mar 2009450
  • Lucka, tie na černoške v tvojom albume sú Dakota? Sú veľmi pekné. Tie si si nakoniec vybrala? Tuším máš v albume aj Respiro - tie sa mi tiež strááášne páčia. Ja som ale skúšala šaty len v Brne, tam nemali Respiro v snehovobielej farbe, tak som si ich ani neobliekla. Pronovias sú takmer všetky nádherné, dobrá voľba!

• ahojte
    videli ste uz na nejakej kocke nazivo alebo na foto saty Rialto? na modelke nevyzeraju moc dobre...ale su krasne

• mirkita - ja som nevidela 😐

• Sponzor fóra
  • mirkapal: áno tie na černoške sú dakota, dúfam aj ja že som si dobre vybrala

• lucka - urcite si si dobre vybrala, su nadherne 😉

• caute baby, nevidela niekotora z vas saty Ribette?

• Pocuvajte holky a aku farbu volite ...bielu alebo ivory ? ked mne tie ostatne odtiene pripadaju divne 🤔

• No, mne sa viac pacia biele, zdaju sa mi take svadobnejsie 😵 Ivory mozem mat aj neskor ako napr. spolocenske, ale svadobne budem mat len raz, teda aspon duuufam 😃, tak nech su tradicne...

• saty su krasne, ja sa len obavam ze ked pojdem uz naozaj nieco skusat, tak na mna nic nebudu mat... 😞

• Ahojte, ak sa niekomu nechce do Barcelony, vo Svajciarsku v Lausanne je salon tiez a cisto iba Pronovias ine saty ani nemaju, az nato ze tu sa tie saty kupuju a nepoziciavaju cize vas tie satocky vyjdu dost mastne.
    Ja som z ich tohto rocnej kolekcie uplne paf, 2008 bola pekna ale teraz su originalnejsi.... taki slavnostnejsi.

V Barcelone tiez tie satocky stoja strasne vela asi najviac co som si tak porovnavala ceny, medzi nasimi troma statmi, Barcelona, Slovensko a Svajciarsko..... skusila by som mozno ameriku ci tam nieco nebude od nich lacnejsie a ked uz vobec nic..... tak poradim si ich dat usit do polska, vytlacit obrazok a dat si usit usiju vam ich do posledneho detajlu podla obrazku a urcite za lacnejsie....

a co sa tyka farieb..... ked som si skusala saty tak som sa pytala ci to je Ivory alebo biela, lebo v tych salonoch s tymi umelymi svetlami to vlastne nevidite.... velmi zavisi od materialu a znacky , kazdy ma tu ivory inu.....
    ale ked som videla biele biele saticky a ivory od pronovias, tie biele vyzerali jak taka zasedla biela, ako taky spinavy sneh...... uplne ma to zarazilo...a hned som z tej bielej ustupila..... plus ma vlastne vo vsetkych salonoch presviedcali ze biela biela vychadza z mody.... tak som si nasla 2 dovody pre nie biele 😃

v Salone Pronovias dokonca mala iba 2jo siat bielych vsetko mala ivory.....

• Babenky a co tak farba diamond white ? to je taky odtien lesklej bielej - 'satenovej '? 😃

• Aj ja sa prave obavam, ze nebudu mat ani jeden z mojich vytypovanych modelov a ziadne male cislo 🤔

• Ahoj baby, videli ste uz na nejakej kocke saty Remi? prip nema niekto fotku? vdaka

• Ano 😵 ale nie na modelke.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 15000 modelov šiat. Radi vám poradíme.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov