Krajčírka na prerobenie svadobných šiat ZA a okolie

Ahojte, neviete mi prosím poradiť šikovnú krajčírku najideálnejšie Žilina a okolie, ktorá by mi vedela prerobiť sukňu na svadobných šatách? Chcela by som prerobiť tylovú sukňu, ktorá je z viacerých vrstiev na ľahkú jednoduchšiu sukňu, do ktorej nebudem musieť mať kruh. Vopred ďakujem za tipy.
Odpovedať
@denisa_7 ja som pred dvoma týždňami zaniesla šaty na prerobenie do krajčírstva Žaneta. Šaty potrebujem rozšíriť, lebo mi ich inde zle ušili 🙈 nechala si ich, povedala že to musí premyslieť čo a ako a zavolá mi na prvú skúšku.. zatiaľ stále čakám, skúsim jej zavolať ďalší týždeň ak sa sama neozve dovtedy že čo s nimi.. ale s týmto krajčírstvom som mala zatiaľ vždy dobré skúsenosti, priatelovi upravovali sako, sestre tiež šaty a vždy bolo všetko v poriadku.. už sa len modlím aby aj tie moje išli upraviť..
Odpovedať
@janka_5 ďakujem za radu 🙂 na toto krajčírstvo som dostala odporúčanie, no vraj má pani teraz dosť veľa práce....tak držím prsty, nech všetko výde podľa predstáv 🙂
Odpovedať
@denisa_7 Ja som tiež hľadám krajčírku v Žiline, potrebujem na šatách opraviť nejaké drobnosti, ale čo som pozerala na googli recenzie, tak na krajčírstvo Žaneta poslednú dobu nie sú dobré recenzie. A tiež si lámem hlavu s tým, kde si ich dám upraviť.
Odpovedať
@natynaty1 ja som nakoniec našla jednu pani krajčírku v ZA na Hodžovej ulici. Známa si u nej dávala upravovať kabát a bola spokojná. Dali sme jej teraz na úpravu oblek, tak uvidíme aké to bude a chcem sa jej popýtať aj na tie šaty. Ale inak na mňa veľmi dobre pôsobila, bola ochotná a milá.
Odpovedať
@denisa_7 skúsim potom aj ja prípadne pani, ktorú ste uviedla. Mne budú šaty upravovať v salóne, kde som ich kupovala, ale neviem, či urobia všetko čo chcem. Ja hlavne na šatách potrebujem pozačisťovať nitky, niekde potrebujem došiť časť chýbajúcej čipky, ale to je našťastie jednoduché a vzadu na šatách mám mám malú dierku na tyle na korzete, ktorú potrebujem opraviť, a korzetovú časť, kde sa korzet viaže, potrebujem upraviť, resp, urobiť novú, snáď nájdem krajčírku, ktorá to bude ochotná urobiť 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Krajcirsky salon Jasmine Trenčín
Odpovedať
zaujimalo by ma , kedze presiel podla mna uz dost dlhy cas, ci si teda niekoho aj nasla
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@xellia noo nakoniec ani nie...zostala som pri pôvodnej verzii sukne s kruhom 🙂 bála som sa takej sukne hlavne preto, že som nízka, ale myslím, že to nebolo až také zlé a cítila som sa v šatách fajn
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?