Ktoré svadobné šaty?

16. mar 201418

baby poradte ktoré sú krajšie a také ktoré sú skôr nezvyčajnejšie. Nie také ktoré sú obyčajne a ma ich skoro každa.
Tie prvé su také krajkované cele a majú aj vlecku zo zadu ktorá sa da pripnuť na šaty takže ju potom nie je vidno. No a tie druhe sú také silonové, viete taká ta sietka a zo spodu je krajka. Len tie sa mi zdaju byť také ako nosia teraz baby.

  • tie prve su urcite take nezvycajnejsie. Tie druhe su take ake sa teraz vela nosia. 🙂 a mne osobne sa aj viac pacia tie druhe.

  • nezvyčajnejšie sú prvé 🙂

  • určite tie prvé...sú krásne 🙂

  • Sponzor fóra
  • Druhe sa mi viac pacia ale prve su nezvycajnejsie

  • prveeeeeeeee

  • prve, take by som chcela tiez

  • prvé sú rozhodne nezvyčajnejšie...ale viac sa mi páčia druhé...🙂

  • mne sa tiež páčia druhé 🙂 veľmi pekné, také by som aj ja chcela

  • ....rozhodne prvé! Tie druhé sú nudné a tuctové.... 🙂

  • @rachel188  ahoj, prve su nezvycajnejsie, typom vystrihu, ale inak obe su bezne typy, ake som videla na webe kazdeho salonu...

  • Určite prvé 🙂

  • Prve su trosku nezvycajnejsie,alebo si malo neviest voli taky typ siat,ale mne osobne sa pacia viac druhe 😉 Najlepsie vyskusat oboje a ktore ti viac sadnu,pretoze vela zavisi od typu postavy 😵

  • ja by som si osobne vybrala tie prvé...sú krásne 🙂

  • Paci sa mi, ze vies zapnut vlecku o saty a nie je ju potom vidiet. Co sa tyka nezvycajnosti - obe sa teraz nosia. Celotelova krajka he teraz vychytena a druha je klasika 🙂 mne sa obe velmi pacia a verim tomu, ze aj svadobcanom, a najma manzelovi sa budes zdat v oboch rozpravkova 🙂 okrem toho, zrejme nik z nich nebude riesit svadobne trendy 🙂 osobne sa mi pacia prve, aj ked mam rada aj berzamienkove korzetove typy 🙂 v kt sa ty citis lepsie?

  • ja mam druhe + cipkovane ramienka okolo krku 🙂

  • Sponzor fóra
  • mne sa páčia viac tie druhé 🙂

  • ja by som si vybrala tie druhé, ale aj prvé sú veľmi pekné 😉

  • mne sa viacej pácia tie druhé 🙂

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
    Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
    Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
    Archív článkov od partnerov