Kúpa svadobných šiat online - áno alebo nie?

Zdravím všetky nevesty, kupovala ste si niektorá šaty cez internet? Ak áno s ktorým eshopom máte dobré skúsenosti? Trafili ste sa do veľkosti? Zatiaľ som svoje vysnené šaty vo veľkosti ktorú potrebujem našla len na internete a rada by som si prečítala aj vaše skúsenosti s takouto kúpou 🙂
Odpovedať
Určite by som nešla do niečoho takého, nakoľko každé šaty sú iné, neviete ako Vám padnú, ak máte rukávy, treba ich prispôsobiť ruke, skrátiť a pod. Napr. ja mám na šatách 3D čipku a strapkali sa mi o to rukávy, tak to sa upravovalo, nikdy neviete, čo a ako a ako zistíte, či sú to tie pravé, keď si ich nevyskúšate? ☺️ To je len môj názor, samozrejme 🙂
Odpovedať
Nekupovala by som cez internet presne pre tie veci, čo píše žienka vyššie, ale na druhej strane, ak si kúpiš šaty na internete môžeš ich vrátiť do niekoľkých dní (neviem presne koľko), keďže je to predaj cez internet. Ja by som ich ale nekúpila cez internet, lebo s vrátením by bola oštara to posielať naspäť 😄 no ak si nevieš vybrať v kamennom obchode a nemáš problém s tým prípadným vracaním, tak choď do toho. 🙂
Odpovedať
Kupila som si dvojdielne saty cez internet a som spokojna. Sla som na Etsy, pozrela som si hodnotenia, kontaktovala predavajucu, a uz podla reakcie (rychlost, uroven), som vedela, ci je to dobra cesta. Do 6 tyzdnov mi prisla moja vysnivana sukna, vsetko na nej bolo take, ako som chcela, hoci som musela vymenit spodnicku, aby som dosiahla vysledok, ktory som si predstavovala. Usetrila som kopec stresu a penazi.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?