Nákup svadobných šiat v Poľsku - sú salóny otvorené?

Profilova fotka
Ahojte chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nebol teraz niekedy v Poľsku? Čítala som že hranice sú otvorené a nevyžaduje sa žiaden test a ani sa nemusí absolvovať karantena po návrate. Ale sú vôbec svadobne salóny otvorené? Ďakujem za odpovede
Odpovedať
Neviem ti povedať, lebo čo som ja pozerala v telke tak autá otáčali, keď nemali PCR test. Možno záleží od toho koho stretneš na hraniciach
Odpovedať
@veronica_bobalka_colier radsej by som to v tejto dobe neriskovala a skusila si na slovensku saty vybrat
Odpovedať
@veronica_bobalka_colier a kedy mas svadbu? podla mna budes musiet mat pcr test, teraz je to vsade dost prisne, kedze je taka zla situacia vsade
Odpovedať
Profilova fotka
Dámy u nás je teraz skvelý výpredaj a aj 20% zľavy na kúpu šiat. Veľmi nás poteší ak prídete pozrieť. Ceny sú od 199€ Ak by ste mali otázky pokojne mi zavolajte. Katka z Wedding Elegance 0904292082
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevestičky a snúbenice, ak nenájdete v salónoch čo hľadáte alebo nájdete ale nie vo svojej veľkosti, alebo si chcete šaty nechať na pamiatku, radi Vám ušijeme model podľa Vášho výberu alebo z našich kolekcií priamo na Vaše miery. Viac informácií v správe
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?