Negatívne skúsenosti s eshopom SSprestige.eu

Dobrý deň. Objednala som si spoločenské šaty na svadbu zo stránky ssprestige, ale keďže fotka ani veľkosť vôbec nezodpovedala realite, tak som sa šaty rozhodla vrátiť spať.Pani zásielku prevzala ešte pred mesiacom ale odvtedy moje peniaze nevrátila. Máte niekto skúsenosti s týmto eshopom? Myslím si, že ide o čistý podvod a určite neodporúčam objednávať z tejto stránky ak nechcete prísť o svoje peniaze. |-|
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@viktoria_22 registracia dnes a odpoved iba na tento jeden prispevok, obchod vychvaleny do nebies, kto by to tak asi mohol byt?
Odpovedať
Profilova fotka
Keď si pozrieš ich recenzie na Zľavomate, tak asi nájdeš svoju odpoveď - https://www.zlavomat.sk/podnik/25906-... Bombarduj ich telefonátmi a mailami, hoď na nich nejaký paragraf o právach spotrebiteľa a podobne. Písala si to v auguste, tak snáď sa odvtedy tvoj problém vyriešil.
Odpovedať
no tak to by swom sa asi nedala, treba ich bombardovat tak ako tu pisala @lilnicol, ak sa to ovsem medzi tym uz nevyriesilo. daj vediet ako si dopadla, nedopadla
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Ahojte, objednala som si od nich saty, do týždne prišli, šaty boli pekne avšak nesedeli, tovar som vrátila ale dostať od nich peniaze naspäť tak po dobrých troch tyzdnoch bombarodvanim e-mailami.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?