Nová kolekcia 2016

Nevestičky prosím Vás kedy býva približne nova kolekcia v salónoch? Budem mať svadbu v apríli tak chcem počkať na novú kolekciu len kedy pride.
Odpovedať
Profilova fotka
predkolekcie chodia uz pocas leta a komplet kolekcie 2016 by mali byt v salonoch teraz v septembri, teda tak aspon mne vraveli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jak kde ale vecsinou po novom roku ma prist do salonou
Odpovedať
Profilova fotka
@ceruzka16 viacere salony uz prve kusky z novych kolekcii maju..idealne sa informovat priamo v salonoch, ktore su ti sympaticke ☺
Odpovedať
v BA už teraz, od októbra...sleduj si salóny na FB, vieš si pozrieť aj šaty, aj kedy im pribudnú nové
Odpovedať
Ja som videla že niektore salony maju výpredaje starých modelov, tak asi si už robia miesto na nové. Ja pôjdem pozrieť asi Nicole a počula som samí chvály aj na Wem, len tí sú až v Trenčíne.
Odpovedať
Ahojte,ja som videla že salon Soiree už ma nejake nove modely a pozerala som tu na mojej svadbe ,že im este maju prisť dalsie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nové kolekcie svadobných šiat 2016 (aktuálne už 20 modelov od výrobcov Agnes Fashion Group, Ladybird, Inmaculada Garcia ) nájdete v Svadobnom a spoločenskom salóne Weda na Námestí SNP 2 - Obchodnej 6 v Bratislave. Fotografie sú už na našej FB stránke, nepremeškajte skvelé First Moment zľavy na rezervácie šiat na rok 2016 ešte do Vianoc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majka_555 ja som z BA a bola som vo wem minuly tyzden a pretoze sa neviem rozhodnut idem este aj zajtra. Mozte si len odporucit pristup pani majitelky, aj naaaadherne saty, uplne ine , ako maju inde. Ci chces byt princezna, alebo nieco jednoduchsie, maju vsetko. Podla mna sa oplati previezt, myslim si, ze tych par eur za benzin je v porovnani so svadbou uz nic :)
Odpovedať
@rmnka Ďakujem, o pani majiteľke som aj ja počula že je milá, tak sa určite pôjdeme pozrieť aj tam. Treba sa objednať dopredu?
Odpovedať
Profilova fotka
@majka_555 urcite sa objednaj, soboty mava plne, ale vie sa casovo prisposobit. my sme tam minule stravili dve hodiny, takze to nie nachvilku :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?