Poraďte popolnocne saty

Ahojte, uz neviem kde mam hľadať, poraďte mi nejaké stránky so šatami, dĺžka - po kolená. Alebo resp tie ktoré chodíte nakupovať do poľska, majú tam pekne?
Odpovedať
ja som si kupila biele tenisky s mickeymousom, bielu tutu suknu a mickey biele tricko. do vlasov dam nejaku tylovu ozdobu a som hotova 🙂 chcela som byt biela, v pohodlnom a taka svojska 😊
Odpovedať
@eva_paulikova heh mickey maniacka? naaa kao ked ta to vystihuje tak proste preco nie. co sa tyka siat z polska ako nepovedala by som, ue to tam je o moc lacnejsie, ceny su skor vyrovnane, no je tam taka ta ina moda
Odpovedať
Profilova fotka
To znie zaujimavo, aj ked si teda take veci teda musim povedat nejdem. No je to o tom aby sa v nich nevesta citila dobre a ostatnych do tho viac menej nic
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahoj, pozri toto: nosene.- Ak chceš z druhej ruky Alebo ja rada nakupujem tuto z činskych e-shopov : https://www.shein.co.uk/?ref=www&rep=... alebo www.aliexpress.com . njdeš podľa mna za dobrú cenu a niektoré aj kvalitné
Odpovedať
nosene o tom som uz vela pocula, len este som sa teda nedostala k tomu, ze by som si odtial nieco aj kupila, aku mate priamu skusenost s touto strankou?
Odpovedať
@dasulinka32 aj sestra riesila z nosene, podla mna to na ten jedenkrat uplne staci, na co si robit starosti este aj s tymto a vyhadzovat za to neviem ake peniaze. za mna toto uplne fajn.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?