Pozor na podvodníka z Ukrajiny

25. sep 202020

Rada by som upozornila na podvodnika ktory pise so zamerom kupit saty a dorucit mu ich postou. PosielaVam maily ,, banka,, ktora potvrdzuje odoslanie penazi a ked saty vyslete ukaze sa ze sa k peniazom nedostanete. Podavammail z ktoreho komunikovala osoba somnou . Udavalukrajinsku zenu a saty tiez prosil vyslat na ukrajinu. Davajtesi pozor nepsielajte balik kym nemate peniaze na ucte!!
Email osoby ktora komunikuje :
Katerina Hladikova • katerinahladikova70@yahoo.com
Email ,, banky,, : Ощадбанк - Oschadbank of Ukraine • contact-centre@oschadbanks.com

 • Ahoj,

  ďakujeme za upozornenie. O týchto podvodníkoch vieme, je to už dlhoročný problém, ktorý sa zatiaľ nepodaril vyriešiť nie len nám, ale ani väčším svetovým stránkam, či polícii v rôznych štátoch. V súčasnosti podvodné profily vždy blokujeme, no ani to nie je úplné riešenie, keďže oni sa zvyčajne vrátia s novým profilom registrovaným s iným mailom a z inej IP adresy.

  Našich používateľov sme o podvodníkoch informovali prostredníctvom článku, ktorý pravidelne pridávame do sekcie Vybrali sme, kde si ho nájde a prečíta väčšina používateľov. V článku nájdeš o tomto probléme viac informácií.

  Prečítať si ho môžeš tu: http://www.mojasvadba.sk/blog/janamartish/article/pozor-na-podvodnikov-v-bazari-71m1xd/

  Prípadne sa môžeš zapojiť do diskusie, ktorá na túto tému vznikla, síce v súvislosti s nigérijskými podvodmi ale už sa to rozširuje aj v rámci iných krajín, a pridať svoju skúsenosť: http://www.mojasvadba.sk/forum/mojasvadba-sk/pozor-na-nigerijsky-podvod/

  Prajem krásny deň.
  Miška

 • Mňa tiež teraz oklamala ale dala som stornovať balík takže naštastie neprídem o nič ...Ale hanba takým luďom

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
  V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
  Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
  Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín