Svadobné šaty Mori Lee 1856

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, nemáte niekto skúsenosť so svadobnými šatami značky Mori Lee? ktorý svadobný salón na západnom slovensku ich ponúka, prípadne ak ste si ich dali šiť, či ste boli spokojné??? Ďakujeeem za odpoveď :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@lienkaam Cenu ešte nemáme stanovenú, ale cca. 450-550,-€. Ich dostupnost mozete sledovat na nasej FB stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkaam do svadobného salonu DIAMOND v Bratislave príde model 1959 zaciatkom januára 2014 :)
Odpovedať
@katarinacopjan Dobry den. A nemate nahodou aj model 2609? Nemozem ich nikde najst. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewita11 Dobry den prajem, model 2609 od Mori Lee sme zatial neobjednavali, no ak o neho mate zaujem, kontaktujete nas prosim na email a dohodneme sa :) Objednavali sme tieto, tiez prekrasne modely od Mori Lee a Victorie Jane :
Odpovedať
@lienkaam presne tieto šatičky majú v svadobnom salóne Línia v Leviciach, vyzerajú božsky :) ja som ich tam videla len vo výklade, lebo bohužiaľ práve vtedy mali zatvorené..
Odpovedať
milé nevestičky, neviete mi poradiť kde by som zohnala mori lee 1966 alebo 1913, ako aj mgny meredith? s tým,že šaty potrebujem max na výšku 165 cm-už aj s topánkami (teda nutné ich bude skrátiť, čo v salónoch nechcú/ a korzet 36-38. Salón Diamond som v Nitre navštívila, krásne šaty, ale nie veľmi profesionálny prístup od predávajúcej, objednáš sa na skúšku a pani /čiernovlasá/ sa venuje kamarátke a ľuďom bez objednávky, druhá pani si klientky pekne vybavovala aj im povedala, čo všetko im salón ponúka, salón je pekný, len škoda, že objednávajú len veľkosti na ženy s výškou 170cm a B-čkami košíkmi, žena, ktorá má 160cm a väčšie prsia sa do korzetov veľkosti 34 nevojde, taktiež obrovská škoda, že nedisponujú šatami s rovnou sukňou aj pre nižšie ženy, mnoho modelov sa mi páčilo, ale ma odbili vetou- nedajú sa skrátiť
Odpovedať
@lienkaam , šaty majú v línii v leviciach a v diamonde v bratislave
Odpovedať
@lienkaam mori lee 1959 majú určite v salóne ELLA Spišská Belá.. Len to máš asi dosť ďaleko :(
Odpovedať
Prosim Vas neviete mi poradit kde zozeniem saty Mori lee 1241...asi je to zo starsej kolekcie, ale su uzastne :) dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja zhanam mori lee 1858, prosim vas neviete v ktorom salone by ich mohli mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkaam Áno, tento kráááásny model 1959 od Mori Lee máme u nás- v svadobnom salóne Soirée v Nitre, čaká už na Vás nevestičky :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Ja mám Mori Lee tie prvéééé, na začiatku a bola som veľmi spokojná, všetkým sa šaty veeľmi páčili :) A už by som ich chcela vymeniť za kočár :)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme podobné, ale inej značky DIANE LEGRAND
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?