Svadobné šaty na výšku 152 cm

Ahojte nevesty, idem hľadať svadobné šaty, ale meriam len 152 cm a nosím veľkosť 32/34 a mám obavu, že nebudú mať nikde na mňa šaty. Neviete náhodou poradiť, v ktorom salóne ste si našli šaty alebo kde majú aj pre nízke nevesty vyhovujúce šaty? Odporúčali mi aj svadobný salón Bella v Brne, tak tam možno zájdem, ale som z BA, tak by mi bolo lepšie si nájsť niečo tu. Ďakujem
Odpovedať
Skúsila by som pozrieť salóny, kde šaty upravujú alebo šijú na mieru. Napr. veľmi obľúbený salón EvaMaria v Seredi, myslím že vedia šaty upraviť. Zavolajte si a popýtajte sa priamo v salónoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám tiež cca 154 cm, šaty mám zo salónu ANDY v Šali. Napriek tomu, že mi šaty šijú na mieru, si ich nemusím kupovať, čo beriem ako veľký výhodu napr. oproti Eva Mária. Ja na svoju výšku by som asi šaty ťažko predala a netúžim, aby mi doma roky viseli v skrini. Neviem, odkiaľ si ale tú Šaľu určite odporúčam, majiteľka je úžasná milá a ústretová.
Odpovedať
@angie1994 ďakujem za tip. Som z BA, ale Sala nie je tak daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
@elegna ja takisto z BA a fakt to neni daleko, určite vyskušaj, myslim že neolutuješ, vyber maju dosť velky a hlavne teda hovorím že ti ušiju na mieru ale nemusiš kupovať..mne dokonca šiju aj zavoj presne k šatam. Mam viacero šiat v mobile čo som skušala u nich, možem ti poslať ak by si chcela
Odpovedať
@angie1994 si zlata, ak mozem poprosit ich poslat, rada si ich pozriem 🙂 Napises mi prosim aj cenu za saty? Dakujem pekne
Odpovedať
podla mna velkost najdes a ak budu dlhe, nie je v tejto dobe problem si dat saty akokolvek upravit takze by som sa toho vobec nebala
Odpovedať
Ja mám 150cm. Kúpila som si saty cez bazár a dala som si ich skrátiť 🙂 vôbec nebol problém s veľkosťou a dĺžka sa dá vždy upraviť takže žiadne obavy 🙂 a myslím si že ani v salóne nebude problém
Odpovedať
Dakujem pekne za rady 😊 nakoniec som si nasla saty v salone Ma Belle a maju aj na mna velkost, takze sa moc tesim 😊👏🏻
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?