Svadobne saty - uprava sukne

Ahojte, v tomto sa velmi nevyznam, preto by som potrebovala poradit. Rozmyslam, ze by som si kupila tieto svadobne saty, velmi sa mi pacia, len by som asi chcela aby bola sukna trosku viac "nadychana" alebo ako to povedat, bohatsia. Naozaj myslim len jemne. Je to nieco co by mi vedela spravit krajcirka? Dakujem 🙂
Odpovedať
@evickamakovicka Určite áno, myslím, že vloženie 1 vrstvy tuhšieho a jemne nazberkaného tylu by to vyriešilo 🙂
Odpovedať
Inak to napadlo aj mňa, ešte jedna tylová suknička a podľa mňa by to úplne stačilo. S týmto si ľahko poradí každá krajčírka. Inak veľmi pekné šaty si si vybrala
Odpovedať
@marion_etta Jasné, to by mala ovládať každá skúsená krajčírka 🙂 Inak ti sedia krásne, páčia sa mi na tebe veľmi.
Odpovedať
a ja by osm povedala, ze im vacsia sukna ani nechyba a praveze mne sa moc paci ta sukna takto ako je. ale tak jasne mas svoju predstavu, no nie je to nic, co by sa lahko nedalo vyriesit
Odpovedať
Ako ja by som tiež asi s nimi nerobila nič, keďže celkovo sa tam podľa mňa takáto padavá sukňa proste hodí. No je to o vkuse
Odpovedať
ahojte damy, dakujem velmi pekne za rady, ta jedna vrstva tylu by bola podla mna dokonala, nechcem to prehnat, doslova mi tam len naozaj jemne zvacsenie objemu chyba 🙂 (na foto nie som ja, ta je z netu, este len rozmyslam, ze by som objednala)
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj tak a ja som si tiež myslela, že si to ty v nich odfotená. Ako šaty sa mi samotné moc páčia a myslím si, že by im neuškodilo tú sukienku trocha podvihnúť. Ja by som si ich asi kúpila
Odpovedať
A tak teda si si ich nakoniec aj kupila? Podla mna su velmi krasne a vyzeraju, ze sa s nimi bude dat v pripade potreby este teda nieco spravit
Odpovedať
velmi pekne, chvalim 🙂 pristanu ti. a kazda krajcirka v dnesnej dobe by mala nieco take vediet, to su zaklady 🙂
Odpovedať
jasne, ved zas nechce ich nejak neviem ako presivat alebo menit, len doplnit suknu a to je podla mna nic. no zaujima ma, ci si si ich teda kupila alebo nie
Odpovedať
ako si sa teda nakoniec rozhodla?🙂 kupila si si ich? bola by skoda, keby nie, pristanu ti 🙂
Odpovedať
Akurat som sa to chcela opytat. Podla mna su to pekne saty a ak mali aj dobru cenu, tak mozno ani nebolo nad cim moc spekulovat
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?