Viete mi poradit kde by som zohnala svadobne saty velkost cca 48. Do 150 euro?

5. jan 201550

🙂

• Tu v bazary su aj za taku cenu a aj v takej velkosti. Pozri a mozno najdes nieco pekne 🙂

• alebo na ukrajine

• Dobrý večer, od novembra sme rozšírili ponuku v spolupráci s módnym designérom aj o spoločenské šaty, medzi ktorými nájdete aj kúsky vhodné na využitie ako svadobné šaty. V ponuke máme luxusné spoločenské šaty za bezkonkurenčné ceny, kvalitná práca a príjemný materiál aj s možnosťou úpravy na mieru. (Upravíme, podľa Vašich mier) Svadobné i spoločenské šaty, ku ktorým si možete doladiť topánky aj kabelku. Pri kúpe setu: šaty + topánky + kabelka = 10% zľava na všetko.
    Požiadajte o vizualizáciu celkom ZDARMA a presvedčte sa, či Vám šaty pristanú ešte pred ich kúpou. Skúška online - aj pri PC, mobile či tablete... NOVINKA na SR a ČR len u nás. Viac na našich stránkach ...
    Prajeme krásné svadobné plánovanie a prikladáme pár obrázkov pre inšpiráciu...Popelka team

• Sponzor fóra
  • ozvite sa 😉

• Ahoj, mala som podobny problem mam dvoje saty na predaj ak mas zaujem poslem foto. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov