Čepčenie na svadbe - áno či nie?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte chcem sa spýtať ohľadom odčepčenia je to pekné? mám to mať alebo nie? Aké je to dlhé? ;-)
Odpovedať
1
2
suhlasim, ako pre niekoho je to ok tradicia a niekto to nechce, preco by som ja mala niekoho nutit, pripadne niekto mna aby som to mala silou mocou na svadbe, ved sa uz do tolkych ,,tradicii" upusta tak co
Odpovedať
ako sa vlastne u vas zienky, co ste mali ale aj nemali ocepcenie stavali k tomu hostia? myslim aj tie starsie generacie, tesili sa ak ste mali pripadne ak ste nemali brali to v pohode? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím vás, dnes už čepčenie nie je až takým zvykom, nakoľko nevesty riešia aj finančnú stránku a dnes už nie je každý tak tradične založený, pripadne s partnerom dlhšie žijú tak im to príde zbytočne 😊 Radšej peniaze použijú na lepšiu hudobnú skupinu napr.
Odpovedať
My chceme určite tradične čepčenie od súboru. Boli sme na svadbe, kde to robil súbor, bolo to emotivne a reálne najlepšia časť z celého programu. Dodnes ľudia spomínajú (podľa nevesty aj najlacnejšia vec na celej svadbe). Ale tiež sme boli ma svadbe, kde čepčenie nemali tradične so súborom, ale robili ho družičky so starejsim. Úprimne, radšej to tam byť ani nemuselo. Nemalo to emóciu, ani nič čo by človek čakal. Takže, ak sa pre čepčenie rozhodnete rozhodne odporúčam investovať do šikovného súboru. Veľa vidieckych obci má svoj súbor (často o nich ani nevieme) - stretávajú sa vo voľnom čase a spievajú pre radosť. V takomto prípade sa viete zmestiť do cca 150€,čo myslím pri väčšej svadbe je zanedbateľná položka 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?