Odčepčovanie v Nitre na 14.6.2014

19. máj 201470

Dievčatá, chcela by som Vás poprosiť, či mi neviete odporučiť nejaký súbor na čepčenie na svadbu 14.6.2014 v Nitre... Veľmi by ste mi pomohli! Ďakujem!

• @85bambulka  skus vranky, su z nitry, vyborna spevacka skupina.

• @monci2773  ďakujem pekne.. majú aj nejaký web? 🙂

• @monci2773  ahoj, môžem sa ťa spýtať na tie vranky..ja tiež hladám nejaký súbor na čepčenie a chcela by som to spojiť aj s takým programom krátkym že by zatancovali zaspievali a potom začepčili....nevieš či niečo také nejaký súbor robí?

• Sponzor fóra
  • Ahojte! Ja chodim do FSk Jelenka z Jelenca neďaleko NR a chodime uz vela rokov začepovať nevesty....Máme program aj s hudbou a mladeho družbu. Tak ak by ste chceli, ozvite sa. Pa

• Inač si nás môžete nájsť na FB pod názvom Detský folklórny súbor Jelenček, Jelenka a Jelenčan. Síce začepenie ako robíme na svadbách tam nieje, ale získate aspoň akú takú predstavu o nás. Máme tam svadbu, ktorú sme vystupovali minulý rok na Folklórnom festivale Východná 2013. Z toho vystúpenia sú tam videá.

• @nataly55  Dobrz den mohla by som poprosit viac info dakujem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• FS Fertuška z Jarku pri NItre 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Trio Impression
    Bratislava
    Našou svadobnou ponukou rady prispejeme k nezabudnuteľnej atmosfére Vášho dňa "D". Výber skladieb prispôsobíme podľa Vášho želania.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Ak chcete váš svadobný deň urobiť ešte výnimočnejším, voľba dámskeho kvarteta je tá pravá! Ponuku vám ušijeme na mieru podľa vašich predstáv.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov