Odobierka, svadba

S priatelom zijeme uz styri roky spolu, mame dve deti a rozmyslame nad svadbou. Mame vlastne byvanie, ako ste vy riesili taku svadbu, co ste boli na tom podobne? Odobierku, u vas doma alebo u rodicov?
Odpovedať
ahoj, my ideme mat svadbu o rok a tiež zijeme spolu mame jedno dieta ale odobierku robit nejdeme :) :)
Odpovedať
My mať odobierku nebudeme, a to ani nemáme vlastnú domácnosť ešte, zostávame na čas u mojich rodičov.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejjkaa V tomto pripade si myslim, ze odobierka uz asi nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejjkaa My žijeme spolu tri roky a odobierku sme si urobili, predsa len je to poďakovanie rodičom za všetko, čo pre Vás urobili. Byt máme v tom istom meste ako bývajú manželovi rodičia, takže od neho prišli jeho rodičia so starejším a s ním na náš spoločný byt, kde som čakala ja a moja mama a tu prebehla odobierka. :-) Nebola dlhá ale krásna. V tejto dobe sa už veľmi na rodičov nemyslí.. :-(
Odpovedať
@mishelkam podľa mna to nieje pravda, že sa na rodičov nemyslí, napr my im chceme podakovať inak nie odobierkou, chceme im vymysliet take prekvapenie priamo na svadbe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@fiancee19 Je super, že im urobíte prekvapko, :-) ale veľa párov takto nerozmýšľa. Môj manžel najprv nechcel odobierku a nakoniec bol rád a aj my sme im ešte urobili prekvapenie :-)
Odpovedať
Rozmyslala som, že by sme to mohli spraviť niekde von, ak by bolo pekne lebo toľko ľudí sa k nám do domu nezmestí, nie je taký veľký :-D. Ale dake to poďakovanie by sme chceli...A prekvapenie ste aké robili pre rodičov ti ktorí ste nemali odobierku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?