Odobierka - ženích s nevestou v rovnakom dome

11. mar 201920

Ahojte, chcem sa spýtať, ako ste riešili (budete riešiť) odobierku nevesty, ak sa chystáte v tom istom dome? Ja pochádzam v Trenčína, nastávajúci je z východu. Bývame spolu už tri roky na východe, svadba bude v Trenčíne. Naše predstavy sú, že on sa bude chystať na prízemí u babky spolu s rodičmi a ja budem u rodičov na poschodí, kde bude odobierka. Čo si o tom myslíte? Čo s ostatnými hosťami (cca 30-40 ľudí), ktorí budú z východu? Kam ich dať počas odobierky? Nasmerovať ich už na obrad, alebo ich nechať na dvore?

 • Pokial to mate takto, ze sa beriete daleko od mesta odkial je priatel tak kludne vyuzite iba tie dva oddelene byty 🙂 Ved aj tak je to len symbolicke ked uz spolu davno zijete a pri odobierke byva vacsinou len ta najblizsia rodina, predsa do ziadneho bytu alebo domu sa nezmesti tolko ludi aby vsetci mohli vidiet co sa deje 🙂 Oni nech pridu potom uz priamo na miesto kde bude obrad

 • My sme mali odobierku v byte spoločnú... Najprv sa prichystal manžel a potom ja v rovnakej izbe(zatiaľ čo on cakal na mňa dokiaľ prídem) .takisto žijeme spolu takže nemalo zmysel separe..prišli nasi rodičia ku nám do bytu pre jednoduchosť a moja staršia druzicka prečítala text.cele to trvalo Max 5min. Nikoho iného zo svadobčanov sme ani nechceli. Potom sme sa išli fotiť a na svadbu.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Skúsený svadobný zbor, ktorý i z Vášho obradu spraví nezabudnuteľný emocionálny zážitok!
  Zažite rozprávkový svadobný obrad, príjemnú atmosféru pri hostine či romantický prvý tanec v sprievode nádhernej klavírnej hudby.
  Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

  FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN