Poraďte originálny dar od svedka pre novomanželov

Profilova fotka
Ahojte, prosím o radu z opačnej strany - teda, ako originálne obdarovať novomanželov? Manžel bude svedok svojmu kamarátovi, ktorý bol svedok jemu. :-D Ako svadobný dar nám venoval pero, s ktorým sme sa podpísali na sobášnej listine. Pero je vyrobené z dreva s kovovým hrotom (nejaký špeciálny x-ročný austrálsky strom, má to aj certifikát), takže si dal na výbere dosť záležať... Radi by sme mu to oplatili tiež niečím výnimočným, no nič nám doposiaľ nenapadlo. Ďakujem za každý návrh. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
On bol fakt napadity, nenapadlo by ma este takyto nejaky specialny dar aj kupovat, ale super, dobra inspiracia, kedze o polroka idem tiez za svedka mojej sestre:-) Mna napadli nejake pekne vyvrtky na vino, take nejake netradicne ak teda pijava vino. Neviem aky je typ cloveka
Odpovedať
Profilova fotka
@1mirka4_ super, ďakujem Ti za tip, sú vinári obaja, takže posúvam to do ďalšieho kola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@barborkao lebo som si dala do googla ze darceky pre novomanzelov a hned mi vyhodilo take pekne vyvrtky a na vrchu bolo aj srdiecko a myslim ze aj take drevene by mohli byt pekne. Ved tych vyvrtiek je velmi vela, skus popozerat :-) A nemas za co, rada som poradila:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@barborkao tak to by ma nenapadlo, vyskúšaj porozmýšľať nad niečím podobným, nad drobnosťou, ktorá by bola symbolická pre jeho deň a vás ako známych :-) Som čítala, že sú vinári, tak im daj vyrobiť peknú etiketu na víno a nalep ju na fľašu kvalitného vínka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@diridonra ďakujem :-) nakoniec som našla zopár zaujímavých vecí na nete, možno stavíme aj na klasiku, čo sa dávala ako dar kedysi ;-)
Odpovedať
Ako píšeš laťku postavili vysoko. Určite vieš ako majú zariadenú domácnosť a vieš čo majú a čo nemajú. Až majú čačiek dosť, možno by som volila pobyt tu niekde - len taký víkendový... No napadol ma aj fotorámik. Dali by si tam fotky zo svadby..A tie vývrtky, čo spomínala @1mirka4_ vyzerajú skvelo.. Ak si ľúbia občas posedieť pri vínku bol by to skvelý darček
Odpovedať
Profilova fotka
@tixy dakujem ale ja som len radila. To zakladatelka temy hladala vhodny darcek takze jej si sa mala spytat ci radi sedia pri vinku:-) Dovolim si ale tvrdit ze takyto darcek by potesil snad kazdeho
Odpovedať
Ahoj, neviem ci si uz nasla, ale ja som zazrela na sashe.sk taketo krasne dekoracie, je to napadite, a ja planujem napriklad takto obdarovat moju najlepsiu kamaratku, aby to tiez pouzili namiesto vankusika na obrucky :) ( https://www.sashe.sk/Framegroup/detai...))
Odpovedať
Profilova fotka
@crystalrose ďakujem, už sme sa rozhodli ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?