Aký máte rozpočet pre 60 až 70 ľudí?

Profilova fotka
Aký máte stanovený rozpočet?.....cca 60-70 ludi... :-)
Odpovedať
Chceli by sme sa zmestiť tak do sumy maximálne 6000 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez mate 60-70 ludi??...chceli by ste sa zmestit do tej sumy alebo uz viete ze sa do tej sumy zmestite???.....ja ratam s max.5500 eur.
Odpovedať
Hej tak nejako ešte nevieme presne, ale max. tých 70 hostí ....a ešte by sme sa len chceli, tak predbežne :-) Ale podľa mňa to viac nebude, ako som to tak prerátávala
Odpovedať
my máme cca 55 ľudí a chceme sa zmestiť do 5000€, záleží od toho, akú svadbu plánujete, my napríklad ubytujeme cezpoľných na jednu noc, čo je asi 35 ľudí, takže len to je dosť výrazná položka, potom najviac zožerie hostina, kapela príp. DJ, otázne je napríklad výzdoba, či si ju urobíte samy, alebo je v cene prenájmu reštaurácie (my máme v cene základnú výzdobu - obrusy, návleky na stoličky, obrúsky a farebné stuhy podľa nášho zadania), tiež či chcete kameru alebo foto, my máme len foto a je to kamarát, takže fotky sú dar on neho. Ale inak sa niektoré položky zbierajú dosť rýchlo ... napríklad ako sa písalo v jednej diskusii o nešťastných výslužkách ... mám pocit že tie zákusky alias výslužky s tortou budú stáť ešte viac než samotná kapela, ktorú máme na celý deň aj večer za 400eur :)
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram ze mate svadbu v septembri cize viac menej mate uz vsetko zajednane,ci??....co ste zajednavali ako prve?Saty mas kupene ci pozicane?
Odpovedať
@monny333 Zajednané máme vlastne už všetko: kostol, sálu, výzdobu, hudbu, šaty (požičiavam si) a rôzne veci okolo toho, také gro už máme. Predbežne ako som rátala všetky drobnosti a maličkosti mi to vychádza do 5000 eur. A ako prvé sme zajednali kostol a sálu
Odpovedať
Profilova fotka
@cathy83 no s tym ubytovanim my nastastie nebudeme mat starosti...my chceme aj kameru aj fotografa (je to udalost len raz v zivote tak nech mame pamiatku) , s vyzdobou ratam max. s tym ze si vsetko pokupujem sama (poznam takych "poulicnych" dodavatelov) s rodine je vela ludi takych kreativnejsich takze mam aj pomoc...no a ta vysluzka :-| to bude asi aj u nas taka vacsia polozka lebo mame velku rodinu teda aspon z mojej strany a vsetkych pozvat nemozeme takze sa chceme aspon s tou vysluzkou tak revanzovat(ci ako by som to nazvala)...takze uvidime,musime poriesit nejaku dobru a lacnu pani cukrarku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yvanielka kolko sa plati v kostole??ste evanjelici ci katolici??este sa chcem spytat-toto su vsetko polozky ktore treba platit pred svadbou ci je nieco s cim sa da vyrovnat az po svadbe?napr. s kameramanom ci fofografom alebo vyplatit salu a pod.
Odpovedať
No sme katolíci a v kostole pravdupovediac netuším či sa platí to sa musím spýtať babky :-) Ale farára my potom pozývame na hostinu, lebo je to náš známy a kostolníkovi dámu zákusky aj spevákom.... kameramanovi a fotografovi sa platí celková suma až po svadbe, zatiaľ sme im dávali iba zálohy, v podstate všade som povyplácala iba zálohy a plná suma sa uhradí po svadbe, čiže šoky nastanú až potom :-D ALe tak mám zatiaľ len urobenú vo worde takú tabuľku kde mám zapísané že koľko to bude cca stáť, niekde viem presne, niekde približne...len aby som mala taký približný prehľad
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne aspon tak priblizne s cim treba ratat je vzdy dobra vec.....no tak vam drzim teda palceky nech vam ten vas velky den dobre dopadne a nech mate krasne pocasie :-) ......My sice planujeme svadbu az na rok v maji,ale ked ten cas tak neurveritelne rychlo leti tak chceme si uz zacat pomalicky riesit nejake tie veci ohladom toho...
Odpovedať
@monny333 Ďakujem pekne :-) No my sme začali minulý rok v auguste a väčšinou keď človek chce určitých konkrétnych dodávateľov tak treba aj ten rôčik dopredu začať, aby neboli vybookovaní :-) Tak aj vám veľa šťastia, prípravy svadby sú krásne obdobie :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
my máme do 70 ľudí a zatiaľ sme na rozpočte 5000. Dúfam, že vyššie to nepôjde. A to je kompletka.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky jak to robíte? my máme 26 ľudí, z toho 4 dietky a rozpočet 5000eur a neviem ozaj už kde ubrať :-p
Odpovedať
@fiffinkaa záleží aj od dodávateľov :-) strop je tých 6000 u nás, ale bojím sa, že to asi prešvihneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yvanielka a koľko máte ľudí?
Odpovedať
@fiffinkaa 60 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nataniel108 máme to v hoteli v Bojniciach :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nataniel108 prenajom nič, hostina je v hotelovej reštike
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?