Cena hostiny na osobu

ahojte kolko može stáť hotina na jednu osobu kde su dve vecere alebo vecera a svedske stoly? a co v tom byva zahrnute ? dakujem :)
Odpovedať
@nikushka2521 ahoj,nás stálo menu na osobu necelých 20 eur.Bol v tom prípitok,predjedlo,hlavné jedlo,švédske stoly a nealko.Za prenájom sály,výzdobu,ani čiašnikov po polnoci sme neplatili nič.Mali sme 45 hostí tušim plus niekolko gratulantov po 21 hodine a v reštike sme dali cca 930eur.Svoje sme mali zákusky,syrové korbáče a víno,tvrdý alkohol.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak to je velmi vseobecna otazka, najdes aj za 15e na osobu ale aj za 80e, zalezi od toho aky standard vyzadujes, teda ci ti postacuje mat hostinu v kulturke alebo potrebujes mat 5hviezdickovy hotel. to, co je v cene zahrnute je velmi individualne, vecsinou mas zahrnute aspon predjedlo, polievku, hlavne jedlo a svedske stoly, casto vsak sa zvykne platit prenajom saly, caasnici po urcitej hodine, prip. korkovne. my mame zajednanu napr. salu za cca 30e na osobu, ale neplatime uz nic ine okrem casnikov po 22tej hodine.
Odpovedať
@andrejka2424 a celá svadba vás kolko cca vyšla )?
Odpovedať
@nikushka2521 všetko som to ešte nepočítala,ale hrubý odhad je okolo 2000-2200 eur.Ale fotiť sme sa boli len v ateliéri za 190 eur a kameramana sme vôbec nemali a šaty ma stáli len 85 eur cez bazár mojasvadba.
Odpovedať
velmi pekne vas to vyslo :) aj ja si nejaku podobnu sumu predstavujem :)
Odpovedať
@nikushka2521 zalezi aj od toho odkial si. U nas v Kosiciach napriklad take celkom pekne hotely a saly v sirsom centre mesta stoja tak od 23 po 35 eur za osobu {pripitok, polievka, hlavne jedlo a svedske stoly}. Luxusne samozrejme o dost viac
Odpovedať
Profilova fotka
mozno by si mohla uviest odkial si alebo kde svadba bude, pretoze v kazdom kute tejto zeme su ceny ine... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
20e na osobu ( pripitok, polievka, hlavne jedlo,potom dalsi chod a nakoniec kotlikoy gulas)
Odpovedať
Šurany pri novych zamkoch :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
V ponuke mame slavnostne svadobne menu uz od 25 €, v cene je pripitok, predjedlo, polievka, hlavne jedlo, kvalitna kava, bohaty vecerny bufet, obsluha do konca svadby v cene (cas je neobmedzeny), zapozicanie obrusov, uskladnenie donesenych veci v chladiaku, korkovne. Toto je konecna cena na osobu, ku ktorej sa pripocita uz len prenajom saly, cize Vas neprekvapia ziadne poplatky navyse :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme platiť od 17-20 € za osobu. Závisí od jedla čo si vyberieme. Ale v cene je prípitok, polievka, hl. jedlo, káva, ďalší chod (rezeň) a tretí chod. Za sálu a čašníkov už neplatíme nič. Ale nieje to luxusný hotel, obyčajná reštaurácia, ktorá má k dispozícií sálu. :) Je to však mimo mesta a preto aj cena je určite nižšia :)
Odpovedať
My máme 4- hviezdičkový hotel a vychádza nám to cca na 25 eur na osobu. V cene je zahrnuté: prípitok, minerálka, káva, predjedlo, polievka, 3 hlavné jedlá, prenájom sály, obsluha, 2 miestnosti na uskladnenie, biele obrusy, návleky na stoličky a banketové sukne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nam jedlo plus bufet vyslo na 29e osoba (asi 19e hlavne jedlo a 10e bufet) a dokopy s korkovnym, servitkami a potahmi na 38 e osoba
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@zuzhe prosim ta kde to je
Odpovedať
Profilova fotka
My máme síce školskú jedáleň, ale u nás v meste je málo priestorov kde sa "napchá" cez 100 ľudí :D jedáleň je prerobená, bola som tma už na pár akciách a veľmi mi tam chutí, odhad ceny na osobu je od 15-20 eur :) prípitok, predjedlo, hl. jedlo, svedske stoly, kava, kapustnica :)
Odpovedať
@ladulik42 zalezi aj v akej casti Slovenka...vychod, stred, Bratislava?
Odpovedať
Profilova fotka
@soave severozapad :) konkretne PB
Odpovedať
Nas vyslo menu v Kosickom hoteli (nie Hilton ani Yasmin) na osobu 30€+4,50€ neobmedzene nealko a kava.... Pri kupe nealka si neuctuju korkovne... Samozrejme +7eur na osobu za satenove masle a navleky na stolickach a vyzdobu z umelych kvetov... V cene je pripitok, predjedlo, polievka, hl. chod, bufet o porcii 1,5 na hlavu... Vzhladom na to, ze v bufete budu 2porcie na osobu a jedno jedlo naviac zase treba pripocitat nieco naviac +zakusky, torty, chlast, vysluzkove vina, slane, ovocie.
Odpovedať
@sashka1004 ahoj, krásny priestor, kde ste to mali? Prosím kontakt. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte ja sa chcem opytat ako ste ratali nealko kolko flias sody ochutenej mam kupit pre 80 ludi
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?