Koľko môže stáť svadba pre 40 ľudí v Bratislave?

Profilova fotka
ahojte... nakolko som sa prihlasila na tuto uzasnu web stranku len pred par dnami, tak neviem moc ako to tu chodi :) potrebovala by som pomoct s mojou svadbou, ktoru chystame s polovickou na 5juna 2010...viete mi poslat priblizny rozpocet na ca 40ludi, lokalita Bratislava?...skor sa to tyka tych neviest , ktore to uz maju za sebou a vedeli by mi s tymto pomoct :) strasne moc dakujem.
Odpovedať
meggie, ak mozem poradit, skuste si najskor premysliet priblizne menu ake chcete mat - od toho sa odvija aj cena. Niekde ti daju menu ako standardne ponukaju, ale ak chces nieco specialne (napr. prinesies si vlastny recept na nejaku dobrotu, kt. mate v rodine radi) musia ti to ocenit. Cena sa myslim pohybuje min. okolo 33€/os. (tak sme to mali my, ale dost veci sme si priniesli sami - nealko, vino, tvrde, zakusky, slane, ovocie...) skus rozposlat mailom ziadosti o ponuky s pribliznym menu, ake chcete, poctom osob, datumom svadby... zacni co najskor, aby ti niekto nevyfukol termin. specialne sa informuj co si mozete priniest (ak nechcete brat vsetko z restauracie), popytaj sa aj na vyzdobu, posedenie na terase (ak bude teplo)... ak sa nebudete vediet zhodnut na menu, urcite absolvujte ochutnavku menu (nie vsetky chody naraz), tak sa vyhnete problemom ako sme mali my s gulasom... ps: hlavne si vsetko zmluvne podchydte, vzajomnymi podpismi (peciatkou) s dodavatelom nech vam na svadbe nenaserviruju nieco ine ako ste chceli vela stastia pri hladani
Odpovedať
Profilova fotka
Mila Mirmar, dakujem ti velmi pekne za cenne rady, ktore urcite vyuzijeme :)...tak sa teda ideme pustit do toho... pekny dnik.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?