KoĽko ste investovali do svojej svadby?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte sedime tu so sesterkou a robime rozpocet svadby nemame ani ponatie kolko investujeme tak by sme uvitali vas nevesticky ktore to mate uz za sebou kolko vas ten krasny den stal ;-)
Odpovedať
1
21
22
Profilova fotka
@ivka_alex čo im sibe 2200 e?? ako maju niektore pesnicky v pohode, ale celu svadbu ich pocuvat by som teda nechcela. Skus inu skupinu, alebo DJ
Odpovedať
Profilova fotka
@bubatko153 ako som ti uz pisala mas to veeeeeelmi lacné si myslim na ten pocet hostí a BA :-) ale tak zalezi aj od toho, kolko alka a ake druhy, kolko zakuskov, atd, lebo to su tiez vysoke polozky aspon u nas.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka_alex Tu poznámku si mohli odpustiť, aj keby boli neviem aký dobrý tak toto by ma veľmi odradilo:-(
Odpovedať
ivka_alex, kolegynka mala Senzus na svadbe, pýtali nehorázne peniaze, ale na svadbu sa vôbec nehodili, moderné nevedia, a tie ich otrepanini chytili do tanca len jej starých rodičov. Prečo ste ich chceli? Živšiu hudbu urobí skupina Gin tonic, aj keď to tiež nie je najlacnejšia kategória.
Odpovedať
Ahojky, tak senzus nebude, este sme pisali ciganskym diablom, tí vedia vsetko a Gin tonic kolko pyta?
Odpovedať
a poznate hudobnu skupinu PROFIL? vraj velmi dobre hraju..
Odpovedať
@sue26 Diki :) tak sa tesim :)))
Odpovedať
1
21
22
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?