Koľko stojí požičanie svadobných šiat?

Ahojte dievčence, chcela by som sa spytať koľko ste dali alebo ste ochotne dať za požičanie svad.šiat??
Odpovedať
ja by som mala dat 300ečok
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dala zalohu 100€ a este 305 by som mala dat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat za 180
Odpovedať
150 Eur zaloha a 350 este doplatim v den pozicania :-) v cene je zavoj a bolerko.
Odpovedať
Profilova fotka
moje budú za 290 (zatiaľ zaplatená záloha 50), čo sú najdrahšie v salóne, aj so všetkými doplnkami okrem bižutérie (ale korunku tiež dávajú) a ozdobou na auto
Odpovedať
Nikdy by som za požičanie nedala toľko peňazí. Ja som mala kúpené šaty, a potom som ich predala. Predpokladam, že nevesta, ktorá ich odo mňa kúpila ich isto po svadbe predala. Podľa mňa rozumné riešenie ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...moje budu za 260, ale chlapik v pozicovni mi povedal, ze ak by som chcela moze mi ich dat usit na mieru (alebo hociake podla obrazka z netu) a cena by bola do 320 eur.....tak som zalohu este neplatila a rozmyslam, ci si ich mam teda pozicat, alebo kupit a potom ich zasa predat
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola skusat saty v dvoch salonoch v LV, cena bola 250 pre starsie modely, 330 pre tohtorocnu kolekciu...nakoniec som sa rozhodla objednat saty z ebayu za 115 eur :-) dufam, ze neolutujem
Odpovedať
mna požičanie šiat výjde na 270EUR, 100 evri som už dala zalohu...tiež som zvažovala, či si dať šaty ušiť, abo si ich požičať..ale už som sa rozhodla...snád nebudem lutovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skúšala šaty v jednom salone a nadherne uplne nove,podla mojich predstav asi si ich zarezervujem a vide ma cele požičanie 130eur a k tomu su aj doplnky :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja som dala zalohu 150E a doplacam ešte 300e... k šatam mam dáždnikj+bolerko alebo nejaky kožušok....ozdoby na auto som nechcela.... závoj som si kupila :-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dcéra dala 295 .šaty, spodnička, korunka do vlasov, dáždnik, rukavičky, kožuštek, ale kúpili sme iný
Odpovedať
Profilova fotka
Moje ma vyjdu na 256,- zalohu som dala 50,-... v cene je podväzok, vankusik na obrucky, svad.pohare - to su darceky od salonu,,,dalej pozicane komplet bizuteria, rukavicky, bolerko, tasticka. :-)
Odpovedať
ja som dala 300 a to bolo tie troska "lacnejsie" v tom salone :-D ..v tom su zapocitane aj vsetky doplnky...myslis ze toto su oki ceny, lebo 400 - 600 su na mna az prilis...to su prilis velke ceny ked nie sme celebrity :-D :-D
Odpovedať
Moje ma vyjdu na 280€ a v cene sú aj spoločenské šaty pre sestru.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam za 199€ (vystihla som akciu). v tom su saty a 2 zavoje. bola k tomu aj bizu, ale tu si sama zaobstaram a bolerko alebo stola, ale to asi brat nebudem. uvidim ake budu hlasit pocasie.
Odpovedať
Ja budem mat za 300 Eur (kolekcia 2010). V cene je len bolerko a spodnicka, zavoj si musim kupit, kedze zavoje nepoziciavaju.. Osobne by som nedala 500 a viac za pozicanie...
Odpovedať
Profilova fotka
Moje mali stáť 400 € zdá sa mi to prehnané za minuloročnú kolekciu, riešenie= kúpiť a predať.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam za 270 aj s doplnkami (maggie sottero kolekcia 2011)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja som si dala saty usit na mieru vybrala som si model aj latku ktora sa mi pacila a cena 360e potom ich predam.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky ja vam tak zavidim ze ste doma a mate cas behat po salonoch a skusat, ja som mimo Svk tak som si musela tu kupit a to ma vysli na 750 E. :-| No verim ze ich predam, su site na mieru a prekrasne.
Odpovedať
ja som dala za saty 270 eur, je vyhoda, ze to je salon v mensom meste, pretoze presne ten isty salon len v druhom vacsom meste (tie iste saty maju v ponuke tam aj tam), ma tie iste saty o cca 80 eur drahsie... Cize v ZA by som za ne dala 350...
Odpovedať
ja by som dala asi tak 250€ ale..za tu cenu ich aj kupis. na nete. Aj ja svoje predavam.ak chces kukni si http://www.mojasvadba.sk/bazar/svadob...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?