Koľko v Bratislave počítať na jedného svadobčana?

Ahojte kocky, uz chaosim zda sa:) Poradte mi prosim nevesty z BA, kolko mam pocitat optimalne na osobu? Potrebujem to vediet kvoli tomu, ze prave sa chystam pustit do hladania priestorov a zda sa mi, ze niektore spolocnosti to fakt prehanaju. Plus, je vobec moznost, ze si niekde mozem doniest VLASTNY ALKOHOL a KOLACE?? Som uz zuufalaaa ...
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Ahoj Mirka! Urcite rataj s 800-1200 sk na osobu vo vacsine priestorov. Zalezi to od narocnosti tvojho menu. Vacsina miest ti dovoli doniest si svoj alkohol ale az po urcitej konzumacii ich ( priklad: pripitok, 3dl vina /os a nealko hradis im) tvrdy alkohol si vascinou mozes doniest cely sama. ;-)
Odpovedať
freya,to je cena na osobu v BA? Alebo inde? Mne sa to zda dost vela.. Aj ked je pravda,ze my musime doniest zakusky,pitie,postarat sa o vyzdobu a tak..a priamo na mieste platime jedlo-90 porcii,prenajom saly,obsluhu a kucharky.Ale cenu jedla na osobu budem vediet az zajtra,tak snad nedostanem krce.. :-)
Odpovedať
Hmmm.. v niektorych priestoroch za prenajom priestorov, kucharov a obsluhu neplatis. To predsa potom nieje ziadny servis. Dokonca mas aj nejaky darcek od nich gratis ( svad.noc- apartman) a tortu. akze to financne asi vychadza na rovnako. Neviem.
Odpovedať
No my co sme sa pytali, tak to vychadza okolo 600 - 700 Sk na osobu. Plus sa plati za kuchara aj casnikov. Zalezi aj od velkosti svadby, my budeme mat len malu. Zakusky sa daju myslim ze vsade doniest, alko a nealko zavisi od dohody. Vascinou sa to robi tak, ze ak prekrocis istu sumu konzumacie na jednu osobu (vacsinou 500 Sk), tak si mozes priniest vlastny alkohol aj nealko. Ak nie, tak platis nejaky poplatok...
Odpovedať
My mame v hoteli kalkulovane 900 sk na osobu a vsetko nad si mozeme doniest, ale aj inde to vychadza od 800-1500. fakt zalezi, kde a kolko a co. U nas sa to este dost predrazi, lebo bude dst cezpolnych hosti. Je mi z toho zle, kedykolvek na to pomyslim, lebo budeme mat vecsiu svadbu :-| A vacsinou sa da vsade dohodnut s prevadzkarom, ze co mozete doniest. Brania skor nealkoholickym napojom a vinu ako alkoholu.
Odpovedať
rebeka a co vsetko tam mate zaratane? Kolko chodov.. A je to aky hotel? Maju draho alebo prijatelne ceny?
Odpovedať
evatu: Budeme to mat tak, ze sa spocita pocet hosti, deti sa rataju za polovicu a vynasobi sa to x 900,- co bude asi 72 000,- za tu sumu si mozeme objednat cokolvek, jedlo, alko, nealko, kolace. A vsetko co by bolo nad tu sumu si mozeme doniest. V tej sume nam krasne vyjde hlavny chod s predjedlom, pripitkom, kavou a kvapkou nealka, cely druhy chod, a treti chod (asi kapustnica) a kava a pivo a este nejaka drobnost. Osobne by som chcela od nich vziat napriklad Vino, lebo maju Dolanske a to je celkom dobre. a rada by som to nakalkulovala tak aby sme si nealko mohli priniest. Mimochodom je to hotel echo.
Odpovedať
ked posles mailik, tak ti poslem ich ponuku. A skoro som zabudla, navyse maju zakladnu vyzdobu v cene (servitky a sviecky podla tvojho vyberu) a este dostaneme izbu na jednu noc zdarma.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
pelemele • Včera o 22:24 Ahojte, práve som sa odhodlala, že sa pustím do plánovania svadby, aspoň predbežne, aby som vedela, koľko bubákov máme našetriť. Sme z Bratislavy, svadbu by sme chceli v nejakom štýlovom peknom podniku, nič luxusné. Nejako sa neviem zorientovať v cenách, obvolala som zopár podnikov a dosť to lieta. Poraďte prosím, v akých cenách sa hýbete v Bratislave, resp. okolí (Pezinok, Malacky, Senec...) na osobu za jedlo (3 večere), nealko, prípadne víno? Vopred ďakujem. :-N ericulka • Včera o 22:43 ahojky, tak my sme mali svadbu v BA - Baronka v Raci a na osobu nas to vyslo 824.- bolo to bez vina to sme si riesili zvlast, samozrejme aj zakusky.. liana • Dnes o 07:09 to ste mali dobrú cenu, ja čo teraz tisťujem tak cena na osobu v blaváckich podnikoch je od 1200 do 1500 na osobu. Je v tom povinná konzumácia buď alko, alebo nealko a skoro všade chcú aj odber tvrdého alkoholu. Lacnejšie vychádzajú jedine kultúrne domy a niektoré 2* hotely, kde kuchyňa nie je nič moc a ani služby.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme platili 521,- sk na osobu, v cene bol prípitok, 3 chody, káva, výzdoba, prenájom sály...ostatné sme si mohli doniesť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj nás vychádza v Barónke menu okolo do 900 sk na osobu - kde mame od pripitku az po nocne svedske stoly vsetko jedlo aj s kavou -a plus pol litra vina na hlavu...pivo a nealko musiem brat od nich - zvysok si mozeme priniest....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme mali tiež 900 Sk na osobu (3 chody), vrátane povinnej konzumácie pol litra vína na osobu. Ostatné sme si mohli priniesť- alko, nealko, zákusky, slané, ovocie...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?