Organizácia svadby pre viac ako 120 ľudí a rozpočet

Profilova fotka
Ahojte, ako som si tu tak zbežne prezerala príspevky, nejak som nenašla diskusiu ohľadom organizovania svadby pre viac ako 100 ľudí. Ja konkrétne po úvodnom sčítaní mám na papieri 140 ľudí :( predpokladám, že určite všetci neprídu, ale to sa dostanem možno na číslo 120. Čo s tým? Aké výdavky mám ohľadom hostiny čakajú (nerátajúc DJa, fotografa, hudby)?
Odpovedať
Profilova fotka
vysoke...:D zalezi aj od restauracie, kde to budete mat, kolko budete mat chodov, zakusky, napoje....cca 30-40 eur/osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
Napis mi IP, poradim urcite
Odpovedať
:) neviem asi som tu neni zbehla, ale myslim, ze zalezi aj od toho a akom meste to bude, no aj pod 30 euro by sa dalo, obzvlast ked mat tolko ludi a nieco ako skupinova zlava existuje..je rozdiel predsa ked sa robi svadba pre 40 alebo 120 ludi ci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame okolo 130. salu mame jednoduchu, bude potrebovat veeela investicie do vyzdoby, zato sa tam vsetci zmestia a zatancuju si. nebudu ako sardinky a nebude to stat vela ako v nejakych hoteloch....
Odpovedať
hehe skupinove zlavy su super vec, mna caka nieco podobne len v nasom pripade je problem so salou. ak by sme chceli svadbu v lete, je moznost oslavy v altankoch na "zahradke" 1 hotela. mne osobne ale leto,altanky a celkovo ten hotel a jeho sluzby nesedia. viac by mi ale ucarovala svadba "na snehu" kedze sme obaja skor zimne typy. v tomto pripade ale uz nemame moznost miestnosti a cestovat polhodinu autobusom do najblizsieho (bohuzial) dedinskeho kulturaku by bolo jednak dlho a neviem si ani predstavit ako by to bolo s rozmiestnenim stolov, obsluhou, jedlom a vyzdobou. nemam nic proti dedinam, ani kulturakom ale konkretne tento ma uz nejake tie desatrocia za sebou,kde tu trci parketa a tak.....s velkou svadbou na Liptove je to tazko :( moje predbezne kalkulacie pre 122 hosti +/-10 bez saly su na cca7.300-7.800 Ostava mi len dufat, ze sa nieco naskytne v okoli LH-LM a potom by to bolo skoro o 800 menej hehe. Ak ma niekto tip, uvitam 8-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?