Svadba v Bratislave 40-50 osôb. Koľko to asi stojí?

Profilova fotka
Svadba do 50 osôb ;-) ďakujem za info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marusiacik1 no na tuto otazku sa vobec neda jednoznacne odpovedat.... Su tu nevesty, ktore maju pre 50 ludi za 5000 a viac, su tu nevesty, ktore sa zmestili do 3000... Vsetko zavisi od lokality, bohatosti a typu menu atd... Ja mam 60 hosti a hostina (vratane vina, torty a zakuskov) ma stoji komplet 2.500,-eur. A to mam trojchodovu veceru a potom bohaty gril a salaty k tomu....
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ;-) Zlata dakujem za info a kde mate Svadbu? :) No takže ak nebudeme velmi náročný tak sa zmestime cca aj do 4.000 € ? :-D diky
Odpovedať
Profilova fotka
@marusiacik1 urcite sa da zmestit :) mna komplet cela svadba aj so satami, vyzdobou, hostinou a obradom (ktory sam stoji cca 650,-) stoji zhruba 4000,- :-) len treba veeeela hladat na internete najlepsie ceny a vybrat si nepredrazenu restiku :-) ja mam takmer vsetku vyzdobu a blbosti cez ebay atd. hostinu mame v restike Pohoda v Horskom parku
Odpovedať
Profilova fotka
@marusiacik1 je to ako pisala usacek. zavisi to dost aj od toho, aku mas predstavu a teda kolko chces investovat. lebo napr. fotografa mozes zohnat za 500€, ale aj 1000€. saty mozes mat za 350€, ale aj za 600€. tiez sa treba zamysliet nad tym, ci budes platit hostom aj ubytovanie, lebo tato ciastka moze predstavovat znacnu sumu. dolezite je aj ci sa budete brat mimo trvaleho bydliska, pripadne aj mimo urcenej obradnej siene alebo v kostole (napr. ak sa beriete mimo trvaleho bydliska, tak platite spravny poplatok 16,50€ na matrike v mieste bydliska aj na matrike v mieste obradu, za obrad mimo sobasnej siene je spravny poplatok 66€, atd.). cize najprv sa zamysli co by si chcela a potom si urob prieskum napr. aj na tychto strankach. nevesty tu casto uvadzaju ceny za sluzby/tovary od konkretnych firiem. len treba hladat. :-)
Odpovedať
my sme mali svadbu v oktobri 2010, nasli sme si salu bez prenajmu, ale zase sme dali fotografovi 1000 E a zena za saty 550 E myslim. Islo to niekde na hranicu okolo 4000 E(46 ludi), mozno malicko pod. Nemali sme nic honosne, ale zase nebolo to odflaknute. Snazili sme sa o jednoduchu eleganciu :) ked chces napis spravu a mozem si skusit pospominat na dodavatelov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_f DAKUJEM ZA INFO :) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov Diky moc za info ale myslim že taka zlata stredna cesta :) nic extra a nic predražene :-D
Odpovedať
my uz rozmyslame, ze asi by uz bol aj cas sa zobrat a tiez v ba... on tu ma trvaly pobyt. mate niekto dobre skusenosti s nejakou restikou? cca 40 ludi...
Odpovedať
takze my mame do 60 ludi a zatial to vidim tak cca 4500 (v BA)...dufam ze nic vyrazne drahe sa nam tam este neobjavi hostina + kolace 2000 (+ este nejake nealko alko dokupujeme) saty nevesta 400, zenich sa snad tiez zmesti do 500 eur, obrucky do 500, fotograf zdarma, DJ 300 + nejaka vyzdoba este.. no uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
My sme mali svadbu teraz v sobotu a cela nas vysla 2600 EUR pre 45 hosti (so satami, hostinou, kolacmi, alkom, nealkom a pod....). Tiez som vela hladala, a vyberala. Niektore veci ako darceky pre hosti, ci kameramana sme ozeleli az tak nam na nich nezalezalo. Ale to, co sme chceli nam vsetko vyslo podla nasich predstav. Som velmi spokojna.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?