Zdražovanie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, idem sa obrátiť na vás s jednou otázkou. Stalo sa niektorej z vás že vám penzión/hotel kde budete mať svadbu zdražel nie len jedlo (čo chápem) ale aj výzdobu a komplet všetko čo ponúkajú takmer o polovicu krátko pred svadbou? Ďakujem
Odpovedať
1
2
nemyslim ze tu ide az tak o honosne svadby, su ludia ktori sa beru alebo brat skromne a rovnako ich to stoji peniaze.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved uvidime ako to bude dalej, aj ked niekto bude chciet mat svadbu tak co ine ostava ako zaplatit.
Odpovedať
@marinkastankovie ved hej a tak zas nemusi byt ta svadba neviem aka honosna alebo co, ved o to v podstate ani nejde
Odpovedať
@xellia to je tiez pravda. Ono aj v mojom okoli vela parov tak nejak prehodnotilo svoje predstavy a mnohe ich veru aj tak nejak skresali
Odpovedať
tak clovek ked zacne poprecitavat co vsetko treba a este ked ti aj niekto z rodiny alebo z kamaratov povie, alebo sa spyta a mate toto a hento a tamto a bum vlasy dupkom 😄
Odpovedať
no ja som momentalne na nervy z toho, ze podmienka svadby je prenajatie ( Grandhotel Praha-minimalne 30 izieb, Montfort-podmienka prenajatie celho hotela 7000€) 🙁 🙁 🙁
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_x123 cozeee, heh tak to uz je teda poriadna palka
Odpovedať
tak neviem,ci teraz vo vsetkych hoteloch su kvoli korone taketo podmienky, ktore zrujnuju cely moj rozpocet 😢
Odpovedať
Za tie prachy sa chodte radsej valat na 1 mesiac na Bali alebo Maledivy alebo cestujte po svete…kludne sa tam aj zoberte a tu iba nejaku hostinu….myslim ze zazitkov budete mat omnoho viac 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@uhlikova_stopa asi tak nejak. no ja by som tolko nedala a presne ako si napisla, ze tie peniaze by uz bola poriadna dovolenka po ktorej by ostali isto krasne zazitky
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?